Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Купити накидки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям і розробкою корпоративного промо та спецодягу, для співробітників компаній і рекламних цілей. Також у нас можна купити накидки, замовити їх розробку і пошиття. Дана продукція призначена для проведення різного роду заходів рекламного характеру та святкових, спортивних подій: презентацій, промо-акцій, BTL, ярмарків, виставок, свят, концертів, спортивних турнірів, а також корпоративів. Ще накидки необхідні для дотримання корпоративного стилю і контролю охайності співробітників компаній та підприємств: готелів, ресторанів, кафе, магазинів, торгових центрів і різного роду робочого персоналу.

Купити накидки на замовлення, розробка і пошиття

У нас можна купити накидки на замовлення, а саме виконати розробку і пошиття індивідуального дизайну виробів, відповідно корпоративному стилю, основним кольорам, формам, лініям і пропорціям, присутнім на логотипі компанії. Пошиття накидок виконується з різних тканин: саржа, болонья, дюспо, грета, габардин, а також інших необхідних матеріалів. Дані вироби можна доповнити візуальними і функціональними елементами: кишенями, клапанами, шлейками, зав'язками та іншими необхідними деталями. Також можна варіювати кольори, матеріалів, фурнітури та ниток, що додає контрастності і акценту виробу. Узгодження вироби виконується на підставі технічних макетів, та затверджених зразків тканин, матеріалів, а також фурнітури.

Купити накидки з лого

Також можна купити накидки з логотипами нанесеними на них різними методами: шовкографія (друк фарбами), термортансферная друк (повно кольоровий друк на трансферноиму папері, з подальшим приварюванням на тканину), друк сублімації (прямий друк на синтетичних тканинах, білого кольору), термоплівка ( нанесення текстильних термоплівок), також можна виконувати брендування вишивками, пришивними шевронами, і бірками. Для виконання нанесень і вишивок, необхідно мати логотипи в векторних форматах.

Замовити, придбати накидки

Купить накидки можна оптовими партіями від 50 шт. Для того що б виконати замовлення накидок на прорахунок вартості, необхідно написати нам лист електронною поштою. Для уточнення деталей у наших менеджерів, можна скористатися телефоном вказаним на даному сайті в розділі "контакти". Лист потрібно скласти в такому форматі, заголовок "купити накидки", а в змісті вказати параметри замовлення: кількість, розміри, кольори, тип тканини, прикріпити зображення технічних макетів і логотипів наносяться на вироби, із зазначенням розмірів, розташування і типів нанесень.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map