Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Купити передники


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Sketch" займається пошиттям різної текстильної продукції, для корпоративних клієнтів, а також рекламних цілей. Також у нас можна купити передники для проведення різного роду заходів: промо-акцій, презентацій, BTL, ярмарків, виставок, корпоративів, а також інших подій та свят. Ще передники застосовуються для дотримання корпоративного стилю і контролю охайності співробітників: торговельних центрів, готелів, магазинів, кафе, ресторанів та ін.

Купити передники на замовлення, розробка і пошиття

У нас можна купити передники на замовлення з розробкою та пошиттям індивідуального дизайну виробів. Розробка дизайну передників виконується на підставі корпоративного стилю, основних кольорів, ліній, форм і пропорцій, присутніх на логотипі компанії. Дані вироби можна виготовити з різних матеріалів, по щільності, складу тканини, тактильним та інших властивостей, а також різних за вартістю: саржа, болонья, дюспо, грета, габардин та інших необхідних матеріалів. Також вироби можуть бути оформлені різними функціональними і візуальними елементами: кишенями, клапанами, шлейками, різні за формою крою, а також іншими необхідними деталями.

Купити передники з лого

Також можна купити передники з різними нанесеннями логотипів і зображень. Нанесення логотипів можна виконати різними способами: друк фарбами, нанесення термоплівки, термотрансферний друк, друк сублімаційний, також передники можна брендировать вишивками, пришивними шевронами і бірками. Логотипи можуть мати різні розміри і розташування на виробі. Для виконання підготовчих попередніх печатних робіт, розробки вишивальних програм і програм на порізку плівок, необхідно мати логотипи у векторних форматах.

Замовити, купити передники

Купити передники можна оптовими партіями від 50 шт. Для виконання замовлення, необхідно зв'язатися з нашим менеджером по телефону або відправити лист на прорахунок вартості. Складання листа запиту, є обов'язковим, оскільки є підставою для замовлення на виробництво. Лист потрібно складати в такому форматі: заголовок "купить передники", зміст листа: кількість, розміри, кольори, тип тканини, прикріпити зображення технічних макетів і логотипів, з вказівкою розташування логотипів та їх розмірів, також можна вказати тип нанесення. З усіх питань щодо вашого замовлення, потрібно тримати зв'язок з одним менеджером.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map