Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Купити теніски


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" займається розробкою та виготовленням різної корпоративної та промо продукції, призначеної для рекламних цілей. Також у нас можна купити теніски, як готових брендів виробників, так і виконати розробку, пошиття тенісок на замовлення. Дані вироби призначені для дотримання корпоративного стилю, і охайності співробітників різних підприємств і компаній: готелів, ресторанів, кафе, магазинів, торгових центрів, офісних співробітників і іншого робочого персоналу. Також теніски застосовують для проведення різного роду заходів, корпорптівок, презентацій, BTL, промоакцій, ярмар, виставок, концертів, виступів, спортивних турнірів та ін.

Купити теніски в готовому вигляді

Також наша компанія займається поставками готової текстильної промо продукції, інших брендів виробників, таких як: Fruit of the Loom, American Style, B&С, Stedman, Stuff, і Comfor, з поставляються країн: Малайзія, Польща, Китай, Туреччина і Узбекистан.

На ринку рекламного текстилю, велика кількість подібної продукції, з якої ми відібрали найбільш підходящі за ціною, якістю, а також наявності необхідного вибору кольорів. Розкладки кольорів і якість готових виробів можна переглянути в нашому офісі або попросити нашого менеджера привезти їх вам в будь-яке зручне місце. Зразки можуть бути залишені вам на час під грошову заставу.

Купить теніски на замовлення, розробка і пошиття

Купити теніски на замовлення, саме виконати розробку і пошиття індивідуального дизайну виробів, в основному виконується на підставі корпоративного стилю компанії, відповідністю її основним кольорам, формам, лініям і пропорціям. Попередньо виконується розробка і узгодження технічних макетів виробів, що виготовляються, і узгодження матеріалів та інших необхідних деталей. Пошити теніски можна з різних тканин: лакоста, кулірна гладь, інтерлок, стрейч кулір і вісконті, з різним функціональним і візуальним оформленням: кишенями, клапанами, шлейками та іншими деталями. Ще можна варіювати кольори тканин, фурнітури та ниток, для додання контрасту і акценту виробу.

Купить теніски з лого

У нас можна купити теніски з нанесеннями логотипів і зображень. Брендування виробів можна виконувати різними методами: шовкотрафаретний друк, нанесення термоплівки, термотрансферні нанесення, друк сублімаційний, а також можна брендировать вишивками, пришивними шевронами і бирками. Логотипи можна розташувати в різних місцях на виробі і необхідної кількості, на: всю спину, всі груди, ліву грудь, рукавах, кишенях, клапанах, уздовж нижнього канта теніски та інших необхідних місцях. Для виконання підготовчих робіт, а також розробки програм для вишивальних машин, друкарського обладнання і плотерів, необхідно мати зображення логотипів у векторних форматах.

Замовити, придбати теніски

У нас можна купити теніски оптовими партіями від 50 шт. Для того щоб виконати замовлення тенісок ви можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону або скласти лист запит на прорахунок вартості виробів. Лист запит, необхідно скласти в такому вигляді, заголовок "купить теніски", зміст: розміри, кількість, кольору виробів, назва бренду готових тенісок, прикріпити файл із зображенням логотипу, його розташування і розміри, а також вказати тип нанесення. З усіх питань щодо замовлення тенісок необхідно звертатися до одного менеджера, ведучого ваше замовлення.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map