Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Лляні сумки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Льняні сумки це сумки або торби основний матеріал яких складається з лляних полотен різного плетіння. За часту використовується звичайний невибілених льон різної щільності. Ключовими особливостями лляних сумок є відносна дешевизна кінцевого виробу і екологічність продукту, що є необхідним елементом при просуванні еко продуктів, рекламних акцій і заходів.

Льняні сумки досить прості у виготовленні вироби, але як і будь-який виробничий процес його можна розділити на кілька базових етапів. Ці етапи сформовані з урахуванням ключових погоджень із замовником, а саме: макетування, затвердження матеріалів, фурнітури і нанесення, підготовка пілотного зразка вироби і власне тиражне виробництво лляних сумок.

Наша компанія може запропонувати кілька видів брендування лляних сумок а саме: шовкографію, термопереніс вінілових плівок і комп'ютерну вишивку логотипів. По кожному з видів нанесення, Ви можете проконсультуватися у наших менеджерів або ж прочитати у відповідному розділі нашого сайту.

Основною перевагою лляних сумок є їх екологічність.

Замовляйте у нас лляні сумки і Ви залишитеся задоволені приємними цінами, короткими термінами здачі виробів і високою якістю кінцевих виробів.

Пошиття лляних сумок

Ми виконуємо пошиття лляних сумок оптовими партіями від п'ятдесяти штук і більше. Сумки шиються з лляних тканин, можуть мати різні форми крою, мати додаткові елементи, такі як: кишені, клапани, стяжки, підкладки, а також можуть бути використані різні типи фурнітури, застібок і др. Також ми можемо шити вироби за вашим макетів або виконувати їх розробку із застосуванням, форм, ліній, їх пропорцій і кольорів присутніх на логотипах вашої компанії.

Друк на лляних сумках

У нас можна замовити друк на лляних сумках шовкографією, а також брендувати нанесенням термо плівок, вишивками, шевронами, нашивками, пришивними тисненнями на шкірі, бирками і розмірниками. Всі вони можуть мати різні розміри і розташування на виробі, всі типи брендування прирівнюються до розмірів і форматів паперу: А3, А4, А5, від чого так само залежить кінцева вартість нанесень. Що до розрахунку вартості на кожен з типів вишивок, нанесень або друку, можна прочитати на сторінці "Брендування" на даному сайті. Також для виконання всіх типів друку, нанесень, тиснень і вишивок, необхідно мати зображення у векторних форматах. Що до векторизації растрових зображень можна прочитати на сторінці "Векторизация".

Купити лляні сумки

Для того що б зробити замовлення і купити лляні сумки ви можете зв'язатися з нашим менеджером по вказаному у контактах номеру телефону. А також написати нам лист запит на прорахунок вартості, в якому потрібно вказати такі дані про замовлення: тип виробу, його виробник, розмірну сітку, і кольори, при необхідності брендувати лляні сумки логотипами, вкажіть тип нанесення, розміри і розташування, а файл із зображенням прикріпіть до листа, у векторному форматі і поміщений до архіву. Незабаром ви отримаєте лист з відповіддю: вартості виробів, вартості на брендування, строків відвантаження, способами оплати та документообігу. Перед тим як зробити замовлення, ви можете ознайомиться зі зразками виробів і способами їх брендування, які є в наявності у нас в офісі, який знаходиться в Києві.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map