Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Лляні торби


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається розробкою та виготовленням різної текстильної продукції. Одні з типів таких виробів, це: торби, сумки, чохли, рюкзаки. А саме вироби необхідні для зберігання і транспортування різного роду предметів і речей, або просто вироби пакувального характеру.

Лляні торби це вироби виготовлені з тканин лляного складу. Також торби можуть бути виготовлені з різних тканин: двох нитка, мішковина, спанбонд, сорочкових тканин, саржі і будь-якої іншої вам підходящої тканини для виготовлення даних виробів.

Дані вироби часто застосовуються промо персоналом для проведення промо акцій, презентацій, ярмарків, виставок та інших заходів. А також лляні торби можуть служити подарунком або упаковкою для тих же подарунків і сувенірів. Вони добре виконують роль додаткової реклами, тому в основному вони використовуються як частина комплекту одягу промо співробітника, який наприклад на вулиці роздає рекламні листівки. Для впізнаваності бренду, торби брендуються логотипами та зображеннями компанії, а також будь-якою іншою графічною інформацією, наприклад графічним QR кодом, що містить приховану і важливу інформацію.

Виготовлення лляних торб

Пошиття лляних торб виконується тільки оптовими партіями, не менше 100 шт. Дані вироби можуть мати різні форми крою та пошиття, а також мати додаткові кишені, клапани, підкладку і оформлення необхідними деталями, фурнітурою і навіть нанесеннями.

Друк на лляних торбах

Торби добре брендуються логотипами, різними типами нанесень: друк фарбами, термоплівка, термотрансфер, а також вишивками і шевронами. Для друку на торбах, потрібно мати логотип або зображення у векторному форматі, оскільки всі типи попередньої печатної підготовки, та розробок вишивальних програм виконуються на підставі зображень у векторних форматах. Так само логотипи повинні мати не більше шести кольорів, оскільки шовкотрафаретне обладнання може друкувати зображення не більше шести кольорів.

Замовлення лляних торб

Для того що б зробити замовлення на пошиття виробів, вам потрібно відправити лист для розрахунку вартості, за адресою вказаною в розділі контакти, із заголовком "лляні торби". У змісті листа потрібно вказати кількість необхідних виробів, тип і колір тканини, а також прикріпити файл векторного зображення що буде наноситься на торбу. Обов'язково не забудьте вказати свої контактні дані для зв'язку з вами. Зазвичай відповідь на ваш запит приходить на протязі години, або якщо немає конкретики у запиті, наші менеджери самі зателефонують, для уточнення необхідної інформації. Процедура затвердження виробів, виконується на підставі узгоджених раніше зразків тканин, а також попереднього зразка виробу. У разі виготовлення стандартних типів торб, можна виконати затвердження на підставі вже виконаних раніше зразках виробів.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map