Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Чоловічі футболки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням різної текстильної продукції, для корпоративних клієнтів, їх співробітників, а також застосування їх в рекламних цілях. Всі типи текстилю можна брендувати: печатками, нанесеннями і вишивками.

Одяг та подарункова текстильна продукція брендована логотипами компанії та рекламними, інформаційними зображеннями, значно підвищує впізнаваність і запам'ятовування бренду.

Одним з таких типів виробів є корпоративні чоловічі футболки з нанесеними на них логотипів.

Типи чоловічих футболок

У нас є великий вибір готових типів футболок, від різних виробників та постачальників промо-одягу: B&С, Fruit of the Loom, A-Plus, Sols, Top Shirt, Stuff і Stedman. Всі вони відрізняються якістю пошиття, щільності тканини, формами крою і відповідно вартістю. Всі типи виробів відібрані з великої кількості подібних на ринку, по оптимальному співвідношенню ціни і якості.

При необхідності ви можете замовити індивідуальну розробку дизайну і пошиття, чоловічих футболок, для максимальної відповідності корпоративному стилю. Вироби можуть бути пошиті з різних тканин, мати різне поєднання кольорів, різні форми крою, і мати різні види фурнітури.

Нанесення на чоловічих футболках

Чоловічі футболки можна брендувати різними способами: шовкографією, термотрансферним нанесеннями, термоплівкою, або пришивними шевронами, бірками і вишивками. Нанесення на футболках можуть бути різних розмірів і мати різне розташування на виробі: всі груди, вся спина, ліві груди, рукав, кишені, клапани, шлейки, уздовж кантів виробів та ін.

Замовити чоловічі футболки, купити чоловічі футболки

Замовити чоловічі футболки можна за телефоном, вказаним в розділі "Контакти" на даному сайті. Також можна написати нам лист із зазначенням: кількості виробів, їх розмірів, кольору, якщо є необхідність у нанесеннях на футболках, тоді ще потрібно вказати кількість нанесення їх розміри і розташування на виробі, а також прикріпити файл з логотипами у векторному форматі.

Купити чоловічі футболки можна оптом від 50 шт. і більше. Зі зразками виробів можна ознайомитись в нашому офісі.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map