Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Чоловічі теніски поло


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія є одним з основних виробників корпоративного одягу, рекламного одягу, спецодягу, а також брендування текстильних виробів різними способами. Один з видів такої продукції, це чоловічі теніски поло, які призначені для співробітників компаній, а саме: офіціантів, кур'єрів, співробітників торгових залів, офісних співробітників, і багато інших. Також вони використовуються для проведення рекламних заходів, промо акцій, ярмарків, презентацій, виставок, спортивних турнірів, концертів, або політичних подій.

Даний тип реклами має значні переваги в порівнянні з іншими, наприклад: така реклама знаходиться на рівні очей відвідувачів, має динамічний характер, в порівнянні з рекламними майданчиками не вимагає обов'язкових щомісячних витрат, не прив'язаний до одного місця, може бути використаний багаторазово. Також корпоративний одяг покращує запам'ятовування і впізнавання бренду, виділяє ваших співробітників на тлі інших організацій, дозволяє визначати приналежність вашої компанії, що важливо коли кілька організацій працюють на одній робочій площі.

Друк на чоловічих тенісках поло

На чоловічі теніски поло можна робити нанесення, різними способами, такими як: шовкотрафаретні нанесення, термотрансферні нанесення, сублімаційні нанесення, нанесення термоплівок. Також теніски можна брендувати шевронами, нашивками, бирками, розмірниками, цінниками та іншими необхідними способами. Нанесення можна робити в різних місцях на виробі, ще вони можуть мати різні формати і розміри. Форматність зазвичай стосується типів друку, а інші способи брендування розраховуються виходячи з кількості витрачених матеріалів. Ціни на нанесення розраховуються по різному, при необхідності ви можете відвідати сторінку "Брендування" де можна знайти всю необхідну інформацію.

Замовити чоловічі теніски поло

Для того що б купити чоловічі теніски поло, вам потрібно зв'язатися з нашим співробітником, це можна зробити по телефону або електронною поштою, які вказані на сторінці контакти, даного сайту. Складання листа на прорахунок вартості є обов'язковим, воно буде підставою для формування замовлення на виробництво, в ньому потрібно вказати основні данні: розмірів виробів. їх кількість, кольору, тип і виробника, для зображень їх розміри і розташування, до листа потрібно прикріпити файл зображення у векторі, при наявності технічного макета, його також бажано додати до листа. Чоловічі теніски поло можна замовляти оптовими партіями від 50 шт., Або більше, нанесення теж робляться оптом.

Наш офіс знаходиться в Києві, в ньому ви можете ознайомиться зі зразками текстильних виробів і нанесеннями на них.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map