Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Манішки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Манішки це один з видів накидок який застосовується в якості робочого одягу, продавців у магазина, ларьках і наметових торгових точках, а також промоутерів, обслуговуючого персоналу і т.п.

Манішки також як і більшість типів корпоративного одягу застосовуються в рекламних цілях, для підвищення запам'ятовування і впізнаваності бренду, а також для контролю, дотримання охайності співробітників та їх відповідність корпоративному стилю компанії.

Також дані вироби комплектуються іншими типами одягу та текстилю, такими як: головні убори, теніски, толстовки, сорочки, вітрівки, кепки, штани, спідниці, косинки і бандани, а також багатьма іншими типами текстилю.

Пошиття манішек

Ми можемо виконати для вас пошиття манішек з різних типів тканин, їх щільності, складу тканини, кольорів, форм крою, а також відповідно корпоративному стилю. Ще їх можна оформити різними функціональними або візуальними деталями, що дозволяє робити абсолютно різні за зовнішнім виглядом вироби, основною метою яких є привернення уваги клієнтів та відвідувачів.

Перед тим як відправити замовлення на виробництво, ми виконуємо макетування манішок, різних їх варіацій, для попереднього затвердження зовнішнього вигляду кінцевих виробів. Більш детально про дану процедуру і хід її виконання можна прочитати в розділі "Макетування".

Друк на манішках

Ми робимо друк на манішках шовкографією, трансферний друк, сублімаційний, а також бренбуємо такими способами як: вишивка, пришивними шевронами, нашивками з логотипами, бірками і тисненнями на шкірі. Про кожен вид нанесення, друку та вишивки можна прочитати в розділі "Брендування".

Для того щоб зробити брендування більшістю із способів, нам потрібно отримати від вас логотипи та зображення у векторних форматах, якщо ж у вас є в наявності тільки картинки в растровому форматі, ми можемо виконати їх векторизацію. Про дану послугу ви можете прочитати в розділі "Векторизация".

Купити манішки

Для того щоб прорахувати вартість, замовити та купити манішки вам потрібно зв'язатися з нашим співробітником, а саме менеджером за вказаними в контактах способам зв'язку. Їм потрібно надати такі дані як: тип виробів, їх кількість, розміри, кольори і передбачуваний тип тканини. Також при необхідності виконання брендування, окремим блоком потрібно вказати: передбачуваний тип нанесення, його розміри і розташування на виробі, ще необхідно прикріпити файл із зображенням логотипу у векторному форматі.

При замовленні манішок ви можете ознайомиться з їх зразками і нанесень на них, в нашемм офісі, що знаходиться в Києві. У разі необхідності ви можете домовиться з нашим менеджером про зустріч, для узгодження деталей замовлення. Так само у нас можна купить манішки оптом від 50 шт. і більше, одного типу, теж саме стосується нанесень на них.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map