Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Майки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Мішечки це подарунково-сувенірна а також пакувальна текстильна продукція, основною метою застосування якої є реклама бренду, а також її продукції, для підвищення запам'ятовування і впізнаваності клієнтами бренду та її продукції. Мішечки застосовуються в якості упаковки різних типів продукції, таких як: пляшкова упаковка, упаковка святкових подарунків, упаковка різної малогабаритної електронної техніки, упаковка фасованої продукції, як наприклад цукерки, чаї, зернові, упаковка дорогих сувенірів і безлічі інших видів продукції.

Пошиття мішечків

Пошиття мішечків може бути виконаний з різних типів тканин, їх кольорів, форм крою і різних розмірів. А також відповідно корпоративному стилю компанії замовника. Ще форми розміри і пропорції будуть залежати від типу продукції яку потрібно помістити в дану упаковку. Також мішечки можуть бути доповнені різними функціональними або візуальними елементами, з використанням різної фурнітури, для їх оформлення. У процесі узгодження виробу ми виконуємо візуальне технічне макетування з урахуванням реальних розмірів і пропорцій самої продукції. а також розмірів, пропорцій і розташування логотипів.

Друк на мішечках

Ми виконуємо друк на мішечках логотипів, зображень і написів, такими способами як шовкографія і друк сублімацією. Крім того виконуємо брендування такими методами як: нанесення термоплівок, термотрансферним нанесенням, вишивками, пришивними шевронами, нашивками, бирками, тисненнями на шкірі.

Для друку на мішечках і брендування їх іншими способами, нам потрібно отримати з вашого боку логотипи в векторних форматах, оскільки більшість типів брендування виконується саме на підставі таких зображень. У випадку якщо у вас є тільки растрові зображення ми можемо виконати їх векторизацію.

Купити мішечки

Як і в інших випадках замовлення продукції або брендування, для того щоб виконати прорахунок вартості і купити мішечки вам необхідно зв'язатися з наші менеджером по телефону або написати листа для надання даних: типу виробу, його кількості, кольорів, габаритних розмірів, а також для нанесення зображень вказати їх розміри, розташування і прикріпити файл і логотипами. Незабаром вам прийде відповідь з прорахунком вартості, можливий термін відвантаження і способи оплати.

У нас можна купити мішечки оптом від 100 шт. або більше. Також перед запуском у виробництво, а саме на етапі узгодження, ви можете приїхати до нас в офіс що знаходиться в Києві, для того щоб подивитися на зразки та їх якість, а також ознайомиться з типами брендування.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map