Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Накидка


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Накидка - це виріб призначене для корпоративних клієнтів, і застосовується з рекламною метою. Також вона виконує функції, дотримання корпоративного стилю, контроль охайності співробітників і додаткової реклами. Часто накидка, це частина одягу обслуговуючого персоналу: маркетів, готелів, ресторанів, магазинів, кафе та іншого робочого персоналу. Також дані вироби застосовуються для проведення різного роду заходів, презентацій, виставок, BTL, акцій, ярмарків або корпоративів і свят.

Пошиття накидок

   Накидка може бути виготовлена з різних матеріалів, таких як: болонья, саржа, грета, габардин, дюспо, а також мати різні конфігурації і наповненням функціональними елементами: клапанами, кишенями, зав'язками, шлейками та ін. Також їх можна урізноманітнити застосуванням різної фурнітури, нитками інших кольорів і багатьма іншими деталями. Узгодження вироби виконується за технічних макетів і затвердженим зразкам тканин, фурнітури та інших елементів.

Накидка з логотипом

На накидках можна робити нанесення фарбами, плівкою, термотрансферною печаттю, або вишивками, бирками і пришивними шевронами. Також логотипи можуть мати будь-яке розташування на виробі і різні розміри. Виконати нанесення можна за наявності векторного зображення логотипів. Логотип на накидці дозволяють визначити приналежність співробітників певної організації або компанії, а також служить хорошою рекламою.

Купити накидок

Для того щоб купыти накидки, необхідно зв'язатися з нашим менеджером за допомогою електронної пошти або телефону. Контакти вказані у відповідному розділу "контакти", на даному сайті. Складати лист необхідно в такій послідовності: заголовок "Накидка", зміст: розміри накидок, їх кількість, кольору, а також необхідно прикріпити зображення технічних макетів і логотипів.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map