Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Накидки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Накидки це вироби які часто застосовуються для проведення рекламних промо-акцій, виставок, ярмарків, і подібного роду заходів. Їх носять промоутери по верх одягу, привертаючи тим самим клієнтів, та супутньої роздаючи рекламні листівки. Вони ідеально виконують роль інформативної реклами, оскільки завжди знаходяться на рівні очей потенційних клієнтів, а також має деякий динамічний характер що збільшує можливість залучення уваги людини.

Пошиття накидок

В основному дані вироби розробляються у відповідності з корпоративним стилем замовника накидок, враховуються основні кольори компанії, дотримуються пропорції та лінії присутні на логотипах компанії, а також будь-які додаткові деталі оформлення виробів, кишені, клапани, фурнітура. Комбінуються кольори ниток для додання додаткового акценту, а також підбираються найбільш підходящі матеріали і можливі їх поєднання: болонья, габардин, саржа.

Друк на накидках

Накидки добре підходять для брендування їх різними логотипами і нанесеннями інформативного характеру: друк фарбами (шовкографія, до 6 кол.), плівка (нанесення текстильної термоплівки, від 1 до 6 кол. Для логотипів не в стик), термотрансфер (повно кольоровий друк, сублімаційними фарбами на синтетичних тканинах), також можна робити вишивку (електронна машинна вишивка до 10 кол.), пришивні шеврони та бірки. Розміщення логотипів може бути різним, але основними розташуваннями логотипів стали: вся груди, ліва груди, спина та на кишенях, клапанах.

Купити накидки

У нас можна купити накидки оптом від 50 шт. і більше. Для замовлення виробів ви можете скористатися поштовою скринькою вказаною на нашому сайті, або зв'язатися з нашим менеджером на пряму по телефону. Перше що необхідно це виконати замовлення на прорахунок. Для цього необхідно визначиться з такими параметрами: кількість виробів, їх розміри, матеріали і тканини застосовуються для виготовлення накидок, їх кольору, а також надати логотипи що будуть наносяться на вироби, їх розміри, вказати тип нанесення і розташування, ще необхідно вказати терміни на виготовлення. При наявності всіх цих даних ми можемо виконати прорахунок вартості. Узгодження моделей виробів виконується за технічними макетами, а також при необхідності, можна виконати виготовлення одного зразка. Вартість даного зразка буде значно дорожче, але при виконанні всього обсягу замовлення, вартість одиниці виробу перекладається на загальну кількість виробів. До менеджера можна звертатися з питань документообігу та оплат замовлення. з питань макетування та затвердження зразків матеріалів, нанесень і готових виробів.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map