Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Накидки з болоньї


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Накидки з болоньї це найпопулярніші вироби, які використовуються для проведення різних рекламних заходів, вони легко можуть одягатися як на теплий одяг в зимові періоди року так і по верх найпростіших виробів як футболки. Самі ж накидки мають просту форму і виготовляються з простих і легких матеріалів, які в свою чергу, дуже дешеві, що значно впливає на вартість кінцевого виробу.

В основному накидки з болоньї використовуються такими співробітниками як промоутери (на промо-акціях, політичних-акціях і агітаціях), продавці (в ларьках і магазинах, що працюють за прилавками) або прибиральники (у великих торгових центрах, офісах і складських приміщеннях).

Пошиття накидок з болоньї

Ми виконуємо пошиття накидок з болоньї, різної щільності тканини, різних форм крою, з додатковими візуальними і функціональними елементами як: кишені, клапани, стяжки, шлейки і т.п. Також ми виконуємо розробку їх дизайну відповідно корпоративним кольорам, або з формами, лініями і пропорціями присутніми на логотипі компанії.

Для узгодження деталей замовлення, ми розробляємо технічний макет накидки з болоньї. Це дозволяє економити час і кошти, витрачені на пошиття зразків, їх перероблення, а також для подання таких макетів, достатньо відправити їх на електронну пошту.

Друк на накидках з болоньї

Ми виконуємо друк на накидках з болоньї різними способами. Найпоширеніший спосіб брендування, це друк шовкографією спеціальними текстильними фарбами. З інших способів можна вибрати, вишивку, сублімаційний друк, трансферний друк і багато інших представлених в розділі «Брендування»

Друк на накидках з болоньї може бути виконаний в різних місцях на даних виробах, зображення можуть мати різні розміри, таких форматів як: А3, А4, А5 або повне фарбування тканини якщо вибраний сублімаційний спосіб друку.

Купити накидки з болоньї

У нас можна замовити пошиття та купити накидки з болоньї оптом, партіями від 50 шт. Для того що б наші менеджери могли порахувати вартість замовлення вам потрібно зібрати і надати таку інформацію як: тип виробів, їх кількість, розміри і кольори, якщо потрібно виконати їх брендування, тоді вкажіть: його тип, розміри і розташування, а файли з логотипами можна прикріпити до листа.

Незабаром після відправлення листа, з вами зв'яжеться наш співробітник, для надання всієї необхідної інформації. Так само ви можете подивитися на зразок накидки з болоньї в нашому офісі який знаходиться в Києві.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map