Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Накидки з логотипом


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям різних текстильних виробів призначених для рекламних цілей, проведення заходів, таких як: політичні акції, проіо-акції, презентацій, кейтірінгов, а також використовуються як частина робочого одягу співробітників компаній: продавців, промоутерів і т.п. Також такі вироби часто комплектують іншими типами одягу, такими як: футболки, теніски, сорочки, толстовки, кепки, козирки, торби і т.д.

Використання даного текстилю в рекламних цілях має ряд переваг, порівняно з іншими типами реклами, наприклад: вони не вимагають обов'язкових щомісячних витрат, але можуть використовуватися досить тривалий період часу, також не прив'язані до одного місця, як наприклад рекламні майданчики, а також знаходяться на рівні очей відвідувачів і клієнтів. Рекламний текстиль дозволяє поліпшити запам'ятовування клієнтами логотипів компанії, і впізнавання на ринку подібних товарів і послуг.

Пошиття накидок з логотипом

Ми виконуємо пошиття накидок з логотипом з різних тканинах матеріалів: габардин, грета, болонья, бавовняних тканин, також вони можуть мати різні форми крою, доповненими різними функціональними елементами, наприклад кишенями, клапанами, стяжками, зав'язками, різними типами застібання, та ін. Так само при необхідності ми можемо виконати розробку дизайну накидки на основі кольорів, форм, ліній і їх пропорцій, які присутні на логотипі вашої компанії.

Друк на накидках логотипів

Для того що б зробити друк на накидках логотипів, потрібно мати зображення у векторних форматах. У нас є великий вибір способів брендування, таие як: друк шовкографією, нанесення термоплівок, термотрансферний друк, друк сублімацєю, брендування вишивками, шевронами, нашивками, пришивними тисненнями на шкірі, бірками і розмірниками. Всі типи логотипів можуть бути різних розмірів і розташовані в різних місцях на виробі, що дозволяє робити абсолютно унікальні і неповторні речі, а також у точній відповідності корпоративному стилю вашої компанії.

Що до формування вартості на всі типи нанесень, печатки тощо, можна прочитати у відповідному розділі "Брендування". Також щодо підготовки векторних зображень або замовлення робіт на виконання векторизації растрових зображень, вартості даних послуг, і пояснення необхідності даної процедури, можна прочитати на сторінці "Векторизация".

Купити накидки з логотипом

У нас можна купити накидки з логотипом оптом від 50 шт. або більше, для цього можна зв'язатися з одним з наших співробітників за вказаними в контактах телефонами. Або написати нам листа, запит на прорахунок вартості, в якому потрібно вказати: тип виробів, їх виробника, кольору і розмірну сітку. Якщо потрібно брендувати вироби що замовляються, тоді в листі потрібно додатково вказати: тип брендування, його розмір і розташування, а зображення з логотипами прикріпити до тіла листа, бажано у векторному форматі і поміщений до архіву.

Незабаром вам прийде лист з відповіддю, в якому будуть вказані: вартість виробів, вартість брендування, можливі терміни відвантаження, спосіб оплати і необхідний документообіг. Перед замовленням накидок можна ознайомиться зі зразками таких виробів, в нашому офісі, який розташований у Києві.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map