Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Нанесення на футболках


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається розробкою та виготовленням різних виробів з нанесеними на них, у тому числі футболки з нанесенням на них логотипів і зображень інформативного характеру.

Футболки з нанесеннями найбільш часто замовляються в літню пору часу, для різного типу співробітників таких як: промоутери, співробітники торгових залів, кур'єри, офіціанти, різного роду робочий персонал, а також застосовуються для проведення презентацій, виставок, ярмарків, спортивних заходів, кейтирингів та багато ін.

Футболки брендовані логотипами значно підвищують впізнаваність бренду, допомагають клієнтам визначити належність співробітників вашої компанії, що важливо у випадку якщо ваша організація працює на одній торговій або офісної площі з іншими компаніями та організаціями, або при проведенні масових виставок і презентацій.

Типи нанесень на футболках

Нанесення на футболках можуть бути виконані різними способами: друк фарбами, нанесення термоплівки, термотрансферним нанесення, або виконати вишивку. Вибір типу брендування, залежить від логотипу або зображення який необхідно наносити, його складності, кількості кольорів, і щільності тканини футболок. Логотипи можуть мати різне розташування і розміри на виробі: всі груди, вся спина, ліві груди, на кишенях клапанах, шлейках, уздовж кантів, наприклад горловини і низу виробу. Ціна на кожен тип нанесення розраховується по різному, всю необхідну інформацію, а також про вартість кожного типу нанесення можна прочитати в розділі "Брендування".

Всі типи брендування добре виглядають на футболках. Зі зразками всіх варіантів нанесень можна ознайомитись в нашому офісі або при зустрічі з менеджером.

Замовити нанесення на футболках

Для того що б замовити нанесення на футболках достатньо написати листа запит на прорахунок. Адреса електронної пошти вказаний в розділі "Контакти" на даному сайті. У листі потрібно вказати: кількість нанесень, їх розміри, розташування на виробі, і прикріпити файл із зображенням. У більшості випадках зображення логотипів має бути у векторному форматі.

Всі типи нанесень можна замовляти тільки оптовими партіями від 50ш. і більше. Вартість за одиницю міняється залежно від загальної кількості виробів що замовляються.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map