Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Нанесення на тенісках


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одним з типів продукції що виготовляється нашою компанією, є теніски з нанесенням, та виступають в ролі корпоративної або рекламного одягу, який носять співробітники компанії.

Нанесення на тенісках співробітників підвищують впізнаваність бренду вашої компанії, допомагають визначити чи є людина співробітником вашої компанії, особливо важливо коли компанії беруть участь у виставках або працюють на одній офісній, торговій площі. Також брендований одяг виступає в ролі допоміжної реклами, яку можна використовувати багаторазово, не прив'язуючись до певного місцю розташування, та без обов'язкового щомісячної оплати за рекламні майданчики.

Типи нанесень на тенісках

На даний момент можна робити різні типи нанесень на тенісках, наприклад такі як: термотрансфер, нанесення термоплівки, шовкографія, або виконувати вишивку прямо на виробі, брендировать пришивними шевронами з вишивкою, а також пришивними бірками.

Логотипи та зображення можуть бути різних розмірів і мати різне розташування: на лівих грудях, на всю спину, на рукавах, вздовж нижнього канта виробу, або на кишенях, шлейках і клапанах.

Ціни на нанесення різні, та розраховуються індивідуально на кожне замовлення. Все залежить від використання витратних матеріалів, зміни на них цін, а також загальної кількості виробів, замовлення.

Замовити нанесення на тенісках

Для того щоб замовити нанесення на тенісках, потрібно зв'язатися з нашим менеджером по телефону, вказаному на сторінці "Контакти". Для попереднього узгодження замовлення. Далі необхідно скласти лист "запит на прорахунок вартості...". У змісті листа потрібно вказати кількість нанесень, їх розміри і розташування на виробі, вказати тип нанесення, а також прикріпити файл, зображення або логотипу у векторному форматі. Також потрібно залишити контакти для зворотного зв'язку.

Ви можете подивитися зразки всіх типів виробів і нанесень на них у нас в офісі або вибірково при зустрічі з нашим менеджером, в будь-якому зручному для вас місці.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map