Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Нанесення на торбах


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія орієнтована на рекламний ринок і займається виготовленням різної текстильної продукції, в основному одягу, з нанесенням на них логотипів компанії і різних зображень рекламного характеру. Одним з таких типів виробів є торби з нанесеними на них. Вони застосовуються як упаковка для подарунків, або самі виступають у ролі подарунків. Ще вони використовуються для проведення різних рекламних акцій як частина уніформи промоутера.

Використання рекламного та корпоративного одягу з логотипами компанії, підвищує впізнаваність та запам'ятовування бренду. А також допомагає клієнтам відрізняти ваших співробітників від інших, що актуально у випадках коли кілька організацій працюють на одній офісної або торговельної площі, на виставках і презентаціях.

Типи нанесень на торбах

Нанесення на торбах можна робити різними методами: плівкою (текстильними термоплівкою), шовкографією (друк фарбами), термотрансферні нанесення (повнокольорові), сублімаційні (повнокольорові на синтетичних тканинах), ще торби можна брендувати вишивками. Нанесення можуть мати різні розміри і розташування на виробі. Про кожен тип нанесення можна докладно прочитати на відповідній сторінці "Брендування" на даному сайті.

Вартість кожного типу нанесення, на кожне замовлення, розраховується індивідуально залежно від витрачених на нього матеріалів і зміни цін на них.

Замовити нанесення на торбах

Для замовлення нанесень на торбах потрібно зв'язатися з нашим менеджером, уточнити всю необхідну інформацію для формування замовлення. Це можна зробити за телефоном, вказаним на сторінці "Контакти" даного сайту. Після чого потрібно скласти лист на прорахунок вартості, який буде підставою для формування замовлення на виробництво, в листі вкажіть: розміри нанесень, розташування, кількість нанесень, тип тканини на якій необхідно робити нанесення або вишивку, прикріпіть файл із зображенням або логотипом, бажано у векторному форматі. У нашому офісі ви можете подивитися зразки всіх типів нанесень, а також вишивки, на торбах.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map