Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Нанесення на вітрівках


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" займається розробкою та виготовленням різного типу текстильних виробів, подарункової продукції, промо і корпоративного одягу та багато ін. Дані типи одягу виконують як рекламну так і захисну функцію, наприклад спец одяг, медичний одяг, робочий одяг.

Всі види текстилю можна брендувати логотипами та зображеннями. Наприклад це можуть бути зображення інформативного характеру або логотипи компанії.

Один з типів послуг який ми надаємо нашим клієнтам, це нанесення на вітрівках логотипів, написів і зображень. Одяг з логотипами компанії виконує роль реклами, підвищує запам'ятовування і впізнаваність бренду, допомагає клієнтам визначати приналежність співробітників вашої компанії, а також покращує зовнішній вигляд співробітників і їх сприйняття в цілому.

Типи нанесень на вітрівках

Є багато типів нанесень на вітрівках, наприклад: нанесення термоплівок, друк фарбами (шовкографія), термотрансфер (повнокольоровий друк), сублімація (на білих тканинах), ще сюди можна додати такі способи брендування, як: вишивка, шеврони і бірки.

Нанесення на вітрівках можуть мати різне розташування: вся спина, ліва груди, уздовж кантів, на рукавах, кишенях, клапанах та інших місцях, також вони можуть мати різні розміри. Про кожен тип нанесення і їх вартість, можна прочитати в розділі "Брендування" на цьому сайті.

Замовити нанесення на вітрівках

Якщо ви хочете зробити замовлення нанесень на вітрівках, тоді вам потрібно буде зв'язатися з нашим менеджером, це можна зробити по телефону та електронною поштою, які вказані у низу даної сторінки. У листі вкажіть тип нанесення, їх кількість, розташування, і розміри. Прикріпіть файл з логотипами або зображеннями у векторному форматі.

Також ви можете подивитися на зразки нанесень на вітрівках, вони є в нашому офісі, або можна домовитися з нашим менеджером про зустріч, в зручному для вас помсти, і подивитися вибірково зразки, вже при зустрічі.

Всі типи виробів і нанесення на них, можна замовляти тільки оптом, від 50 шт. і більше.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map