Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: ПВХ, нейлон, оксфорд, риб-стоп, дизайн
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 150-420гр/м2
Виробник: Україна
Размір: Зависет от типа изделия
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Торгові намети


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Одним з типів текстильних виробів, пошиттям яких ми займаємося є торгові намети і політичні намети. Дані вироби призначені для проведення різного роду заходів, ярмарків, виставок, презентацій, політичних і промо-акцій, кейтірінгов, концертів і виступів, а також для ведення роздрібної торгівлі. Крім того на наметах робляться нанесення та друк логотипів компаній, зображень і написів інформативного характеру, фотографій продукції, що виготовляється вашою компанією, тим самим виконуючи рекламну функцію підвищуючи запам'ятовування і впізнаваність бренду.

Пошиття торгових наметів

Торгові намети виготовлені таким чином що б їх можна було швидко і просто зібрати, крім того вони виконують функцію захисту від дощу, сонця і вітру. Намети шиються з різних тканин тентових і наметових, брізента, ПВХ, полівінілхлоридних, монако і простих синтетичних тканин. Намети можуть мати різні форми і габаритні розміри, які формуються за рахунок металевого каркаса і тканини яка кріпиться до нього.

Крім того торгові намети можуть мати різне оформлення, застосування різних кольорів матеріалів, різних форм обвісів, різних кольорів окантовок, різні форми куполів і бічних стійок, а також можуть мати безліч інших функціональних елементів використовуваних для оформлення наметів.

Друк на торгових наметах

У нас можна замовити друк на торгових наметах найпоширенішими методами, сублимаційна повно кольорова печать (даними способом профарбовується все полотно цілком) і шовкотрафаретний друк (друк текстильними фарбами). Ви можете знайти детальну інформацію про кожен із способів друку в підрозділах на сторінці "Брендування".

Купити торгові намети

Для того щоб замовити виготовлення і купити торгові намет вам потрібно зв'язатися з одним із співробітників нашої компанії, це можна зробити по телефону, електронній пошті і скайпу. Для виконання розрахунку вартості нам потрібно мати таку інформацію як: тип виробів їх габаритні розміри, кількість, передбачуваний тип матеріалу з якого необхідно їх виготовляти, крім того потрібно вказати розміри і розташування зображень і логотипів, а самі файли повинні бути прикріплені до листа, бажано в векторному форматі або якщо це повно кольорові зображення, в такому разі великого розміру (високої якості).


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map