Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Друк на футболках


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

У нас є великий вибір готових футболок, призначених для друку на них. Це футболки популярних брендів, виробників промо продукції. Друк на футболках один з найпопулярніших способів брендування одягу, особливо в літній час, коли в цьому найбільша необхідність. Нанесення на футболках виконується для різного типу працівників: офіціантів, кур'єрів, промоутерів, і різного роду робочого персоналу. Також брендування виконується для різних заходів, що можуть бути: спортивні турніри, презентації, виставки, корпоративи, акції, політичні агітації та багато ін.

Технологія друку на футболках

Друк на футболках може бути різних типів залежно від потреб замовника або типу зображення. Це можуть бути такі способи нанесення як: шовкографія, термотрансфер, нанесення термоплівки, ще сюди можна зарахувати такий тип брендування як вишивка. Зображення можуть бути різних розмірів і розташування на футболці: всі груди, вся спина, ліві груди, рукава, уздовж нижнього канта виробу, на кишенях, шлейках і клапанах, якщо такі передбачені дизайном виробу.

Найчастіше на футболках роблять не складні нанесення шовкографією або термоплівкою, рідше термотрансферні нанесення.

Замовити друк на футболки

Для замовлення друку на футболках потрібно написати нам листа на електронну пошту з зазначенням розмірів і розташування логотипів, а також прикріпити файл з малюнком. Для уточнення деталей замовлення можна зв'язатися з нашим менеджером по телефону. Інформація для зв'язку вказана в розділі "контакти" на даному сайті.

Зразки футболок з нанесеннями можна подивитися у нас в офісі або при зустрічі з менеджером, в зручному для вас місці.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map