Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Кулір
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Друк на майках


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям текстильних виробів, які націлені на рекламно-корпоративний сектор ринку, для проведення різних рекламних заходів, а також використання такого текстилю в якості робочого одягу та уніформи співробітників компаній і організацій.

Для того що б клієнти могли визначити приналежність співробітників компанії, ми пропонуємо вишивку, нанесення та друк на майках логотипів компанії. Також логотипи та зображення інформативного характеру підвищують впізнаваність і запам'ятовування бренду.

Виконання друку на майках

Ми виконуємо друк на майках шовкографією або брендуємо їх такими методами як: нанесення термоплівок, вишивками, шевронами, нашивками, бирками, розмірниками і тисненнями на шкірі. Для всіх способів брендування потрібно мати логотипи зображень і написи у векторних форматах, часто буває така ситуація що у наших замовників з якихось причин не залишилося зображень у векторних форматах, в такому випадку ми можемо виконати їх векторизація, більш детально про дану послугу можна прочитати на сторінці "Векторизация".

Також більш детальну інформацію про кожен із способів брендування, розрахунку їх вартості, специфіки застосування, можна прочитати у відповідних підрозділах на сторінці "Брендування".

Замовити друк на майках

Для того щоб зробити замовлення друку на майках вам потрібно зв'язатися за вказаними в контактах телефонами або електронною поштою з одним з наших співробітників. Для розрахунку вартості нам необхідно отримати такі дані як: тип виробів на яких необхідно робити друк, кількість принтів їх розміри і розташування, а також потрібно прикріпити файли зображень у векторних форматах, поміщені в архів.

Також ви можете подивитися на зразки друку на майках в нашому офісі, який знаходиться в м. Києві. Ще потрібно знати що всі типи друку і нанесень, а також вишивки та інші способи брендування на майках можна замовити оптом від 50 шт. і більше.

Подібні матеріали майки


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map