Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Кулір
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Друк на регланах


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія орієнтована не текстильно-рекламний ринок, корпоративних клієнтів, різні спортивні та навчальні організації та багато ін., які потребують даної текстильної продукції. Основною відмінністю даної продукції є те що його можна брендувати логотипами компаній, зображеннями і написами які несуть інформаційний характер. Одяг з логотипами підвищує запам'ятовування і впізнаваність компанії клієнтами.

Ми виконуємо друк на регланах для різних типів співробітників таких як: промоутери, кур'єри, співробітників СТО, заправок, торгового залу, менеджерів та ін.

Нанесення та друк на регланах

Ми робимо друк на регланах і нанесення різними способами: шовкографією, нанесенням термоплівок, термотрансферний друк, сублімаційний друк, а також виконуємо їх брендування вишивками, шевронами, нашивками, бірками і розмірники. Завдяки такому великому вибору типів нанесень друку і вишивок, а також їх варіацій на різних доповнюючих елементах можна робити абсолютно різні вироби відповідно корпоративному стилю і потребам наших клієнтів. Для того що б визначиться із зовнішнім виглядом кінцевого виробу перед їх запуском у виробництво, ми виконуємо їх технічне макетування. Де підбираються кольори матеріалів, форм крою, розміри і розташування логотипів та зображень.

Замовити друк на регланах

Для того що б замовити друк на регланах, вам потрібно написати нам листа або зв'язатися з нашим менеджером по телефону, контакти яких вказані на відповідній сторінці "Контакти". Для прорахунку вартості нам необхідно дізнатися у вас кількість нанесень, кількість кольорів зображення, розміри нанесень, передбачуваний тип нанесення, друку або вишивка. Також необхідно відправити нам листа з прикріпленим до нього зображенням у векторному форматі.

Перед виконанням замовлення, ви також можете подивитися на зразки регланів і нанесень на них, а також інші типи виробів в нашому офісі, який знаходиться в Києві. Також всі типи продукції і друку на них можна замовляти тільки оптом від 50 шт, в деяких випадках від 100 шт. Ще ви можете зустрітися з нашим менеджером у зручному для вас місці і час в межах Києва, для узгодження всіх деталей замовлення.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map