Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фліс, футер
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 200-260гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Друк на толстовках


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія в першу чергу орієнтована на виготовлення текстильно-рекламної продукції з нанесеннями логотипів компаній, зображень і написів. У перелік такої продукції входять більшість типів одягу та іншого текстилю, від найпростіших як наприклад бандани і толстовки до найбільш складних. Всі вони призначені для проведення різноманітних рекламних заходів, а також в якості корпоративного та робочого одягу співробітників компаній. Одним з найбільш поширених типів продукції який замовляється у нас це толстовки з печаткою на них зображень.

Друк на толстовках робиться різними способами і призначені такі вироби для проведення промо-акцій, презентацій, виставок, політичних акцій, ярмарків, спортивних турнірів, кейтірінгов та інших святкових чи рекламних заходів.

Виконати друк на толстовках

Друк на толстовках виконується різними методами що дозволяє робити з абсолютно простих виробів, неповторні та оригінальні. Брендуванти толстовки можна абсолютно різними способами наприклад такими як: шовкографія, нанесення термо плівок, друк сублімацією, трансферний друк, вишивками, пришивними шевронами та нашивками, бирками, розмірники і цінниками, а також тисненнями на шкірі.

Про кожен з типів нанесень, друку і вишивок, можна прочитати в розділі "Брендування", також там ви можете знайти інформацію про формування на них вартості та необхідні підготовчі роботи. Ще для узгодження кінцевого вигляду виробу ми виконуємо їх технічне макетування, про що можна прочитати у відповідному розділі "Макетування".

Замовити друк на толстовках

Для того щоб замовити друк на толстовках потрібно написати нам листа або зв'язатися з одним із наших співробітників за телефоном, вказаним в "Контактах" на даному сайті. У змісті листа потрібно вказати тип виробів на яких необхідно виконати друк їх кількість, а також вказати розміри і розташування логотипів на них, ще потрібно прикріпити до листа файл з логотипами у векторному форматі і бажано поміщений в архів. Найближчим часом після відправлення листа вам прийде лист з відповіддю в якому будуть вказані, вартість нанесень, терміни виготовлення та способи оплати.

У нас можна замовити друк на толстовках оптом від 50 нанесень і більше. Також ви можете ознайомитись зі зразками виробів з нанесеннями в нашому офісі, який розташований у Києві.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map