Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Друк на тенісках


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається продажем як готових виробів так і виготовленням одягу на замовлення, а також виконує брендування одягу логотипами компанії. Одним з таких що часто замовляються типів виробів є теніски, також на них робляться нанесення зображень і логотипів, ще даний тип виробів найбільш популярний в літній час.

Друк на тенісках виконує роль додаткової реклами, тим самим підвищує впізнаваність бренду. Теніски з логотипами носять різні типи працівників: офіціанти, офісні співробітники, різного роду робочий персонал, співробітники торгових залів та багато ін.

Типи друку на тенісках

Друк на тенісках може мати різне розташування: вся спина, ліві груди, рукави, уздовж нижнього канта, на клапанах і кишенях, також логотипи можуть мати різні розміри.

Нанесення виконуються різними способами такими як: шовкографія, сублімація, термотрансферний друк і нанесення термоплівкою. Ще на тенісках можна робити інші способи брендування, такі як вишивка, пришивні шеврони і бірки.

Про кожен тип нанесення і його вартість можна ознайомитись в розділі "Брендування" на цьому сайті.

Замовити друк на тенісках

Замовити друк на тенісках можна по телефону і написати лист запит на прорахунок вартості, в ньому потрібно вказати кількість нанесень, розміри і розташування, а також прикріпити файл із зображенням логотипу, ще потрібно залишити номер вашого телефону. Найближчим часом з вами зв'яжуться, для уточнення деталей замовлення.

Також ви можете ознайомитись із зразками тенісок та печаткою на них, в нашому офісі або домовитися з менеджером в будь-якому зручному для вас місці і побачити їх при зустрічі.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map