Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Друк на торбах


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням рекламної текстильної продукції, а також корпоративного одягу та його брендуванням. Ми робимо друк на торбах, це можуть бути логотипи компанії або зображення інформативного характеру.

Торби можуть застосовуватися як упаковка для сувенірів, самі виступають у ролі подарунків, а також використовуються для проведення різних акцій і презентацій. Застосування такої рекламної продукції підвищує впізнаваність бренду, ще вона достатньо дешева і може використовуватися багаторазово.

Типи друку на торбах

Друк на торбах може бути виконано різними способами, але в першу чергу все залежатиме від тканини з якої будуть пошиті вироби. На спанбонді, двунитці і мішковині можна друкувати тільки шовкографією, а на бавовняних тканинах можна робити нанесення плівкою, термотрансферні нанесення та шовкографією, ще при необхідності на торбах можна робити вишивку. Логотипи можуть мати різні розміри і розташування.

Замовити друк на торбах

Для того що б замовити друк на торбах, потрібно зв'язатися з нашим менеджером по телефону для узгодження деталей замовлення і скласти лист запит на прорахунок вартості. У листі потрібно вказати розміри зображення і його розташування, загальна кількість відбитків, а також прикріпити файл із зображенням логотипу. Якщо виріб необхідно пошити, вкажіть габаритні розмітити і довжину ручок.

У нашому офісі ви можете подивитися зразки подібних виробів, а також нанесеннями на них. Вартість розраховується індивідуально, залежно від типу тканини, розмірів виробу, типу нанесення і зміни цін на необхідні матеріали на ринку.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map