Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Друк на вітрівках


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

У нас представлений великий вибір рекламної текстильної продукції, промо та корпоративного одягу, а також великий вибір способів брендування, в тому числі друк на вітрівках, шовкографією, термоплівка, і термотрансферним способами.

Вітрівки з нанесеннями користуються попитом в осінні та весняні періоди року, вони застосовуються як частина корпоративного одягу, різного роду робочого персоналу, кур'єри, будівельники, промоутери та інший персонал якому доводиться працювати по за приміщенням. Друк на вітрівках виконує роль додаткової реклами, дозволяє клієнтам визначити приналежність співробітників вашій компанії, особливо це важливо коли кілька фірм працюють на одній торговій або офісної площі, на виставках, презентаціях і ярмарках.

Технологія друку на вітрівках

Друк на вітрівках як і на більшості інших типів виробів може бути зроблений різними способами: друк фарбами або термотрансфер, ще можна брендувати нанесенням термоплівки, вишивками і пришивними шевронами, а також бірками.

Друк може мати різні розміри і розташування на виробі: уздовж кантів виробів, кишенях, клапанах, шлейках, на лівих грудях, на всю спину, на рукавах та інших місцях.

Замовити друк на вітрівках

Для того що б замовити друк на вітрівках, потрібно зв'язатися з нашим менеджером, це можна зробити по телефону, уточнити всю необхідну інформацію і написати нам листа на прорахунок вартості. Лист на прорахунок, потрібно обов'язково відправити, оскільки він буде підставою для замовлення на виробництво.

У листі потрібно вказати, тип виробів, їх кількість і розміри, кольори і якщо потрібно робити нанесення, тоді вказати їх розміри і розташувань, до тіла листа потрібно прикріпити файл із зображенням логотипів і макетів.

Зразки вітрівок і друку на них можна побачити в нашому офісі, або домовиться про зустріч з нашим менеджером і вибірково подивитися вже при зустрічі.

Всі типи виробів і друку можна замовляти тільки оптовими партіями, від п'ятдесяти штук і більше.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map