Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Передник


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям і розробкою різної, текстильної промо продукції, для корпоративних клієнтів і рекламних цілей. Також у нас можна замовити розробку і пошиття передників відповідно корпоративному стилю компанії замовника. Дану текстильну продукцію застосовують для проведення різних рекламних заходів: промо акцій, презентацій, ярмарків, BTL, виставок, корпоративів, кейтірінгов, та інших подій і свят. Також передники необхідні для дотримання корпоративному стилю й охайності працівників: ресторанів, готелів, кафе, магазинів, торгових центрів, та інших типів робітників.

Пошити передник

Виготовити передники можна з різних матеріалів, за складом, щільності, тактильним та інших властивостей, а також вартості: саржа, болонья, дюспо, грета, габардин, а також інших необхідних матеріалів. Вироби можна оформити додатковими елементами, як функціональними так і візуальними: кишенями, клапанами, шлейками, різними зав'язками, а також застосовувати різні типи фурнітури і варіювати їх кольорами. Що додасть контрастності і акценту виробу. Пошиття передників виконується на підставі затверджених технічних макетів і зразків тканин.

Передник з нанесеннями

Також можна пошити передники з нанесеннями логотипів і зображень. Нанесення можна робити різними способами: шовкотрафаретний друк, термотрансфер, сублімація, термоплівка, а також можна робити вишивку, пришивати шеврони і бирки з логотипами компанії. Для виконання всіх типів нанесень необхідно мати логотипи в векторних форматах, також логотипи можуть мати різне розташування, розміри і необхідну кількість на виробі. Брендування логотипами дозволяє визначати належність співробітників тій чи іншій компанії, також дані спосіб реклами найбільш дешевий і ефективний у порівнянні з іншими типами запропонованими на ринку.

Замовити передник

Замовити передники можна тільки оптовими партіями від 50 шт. Для виконання замовлення вам необхідно скласти лист на прорахунок вартості. І скласти його в такому вигляді: у заголовку вкажіть "передники", а в змісті: кількість, розміри, кольори, тип тканини, прикріпіть технічні зображення і логотипи наносяться на виробів, їх розміри, розташування, а також тип нанесення. Для узгодження деталей замовлення можна зв'язатися з менеджером на пряму по телефону вказаному на даному сайті, в розділі "контакти". З усіх питань щодо замовлення, необхідно тримати зв'язок з одним менеджером, що веде ваше замовлення.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map