Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Передники


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням різної текстильної продукції, для корпоративних клієнтів, а також їх співробітників. Одним з таких типів корпоративного промо одягу є передники, для обслуговуючого персоналу магазинів, кафе, готелів, ресторанів, а також промо співробітників, для проведення: акцій, презентацій, ярмарків, виставок, БТЛ та інших заходів. Передники застосовуються в рекламних цілях, для збільшення кількості клієнтів, а також поліпшення запам'ятовування бренду. Виготовлення передників виконується на підставі корпоративних кольорів компанії, їх пропорцій і основних ліній. Даний спосіб реклами найкращий в співвідношенні ціни і якості, оскільки вирішує відразу кілька завдань: дотримання корпоративного стилю, виконання рекламної функції, а також можливість тривалого застосування такої реклами.

Виготовлення передников

Пошиття передників можна виконати з різних матеріалів: саржа, болонья, дюспо, грета, габардин та ін., також дані вироби можна виконувати в різних конфігураціях, різних кольорів матеріалів, доповненням великою кількістю елементів: кишенями, клапанами, шлейками, зав'язками, і функціональним доповненням фурнітурою. Можуть бути використані різні форми крою та виконання виробів. Можливі варіанти пошиття передників представлені на сайті та в зразках наявних в нашому офісі.

Друк на передниках

Нанесення на передниках можна робити в різних місцях і необхідних розмірів, це може бути: спина, груди, на кишенях, клапанах та ін. Також можливі різні методи нанесень: друк фарбами, нанесення термопленки, термотрансферний друк на синтетичних тканинах, пришивні шеврони, бірки і вишивка. Для виконання друку на передниках, а також вишивки, необхідно наявність логотипів у векторних форматах: *. cdr, *. eps, або *. ai.

Замовлення передників

Замовити передники можна за телефоном або електронною поштою, вказаними на даному сайті в розділі "контакти". При складанні листа необхідно враховувати такі дані як: кількість виробів, їх розміри, кольори і типи тканин, розміри і розташування логотипів, а також метод нанесення або вишивки. У заголовку необхідно вказати тип вироби "Передники". З питань замовлення, документообігу та оплати, необхідно звертатися до одного менеджерові ведучому ваше замовлення, що допоможе уникнути помилок і не до розумінь.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map