Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Передники з нанесенням


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям різних текстильних виробів, а також брендуванням їх логотипами компаній і інформативними написами або зображеннями. Одним з таких виробів які у нас замовляють для своїх співробітників, є передники з нанесенням логотипів. Передники часто використовують для проведення різних типів рекламних заходів, промо-акцій, презентацій, кейтірінгов, ярмарків та ін., а також як частина робочого одягу співробітників, таких як: офіціанти, промоутери, продавці і т. п. Ще їх часто комплектують іншими типами одягу, такими як: кепки, козирки, сорочки, краватки, косинки, торби, куртки і багато ін., визначаючи тим самим корпоративний стиль компанії.

Пошиття передників з нанесеннями

Ми виконуємо пошиття передників з нанесенням з різних тканин, їх щільності, а також різних конфігурацій, форм крою і доповненням різними елементами, функціональними чи візуальними. Це можуть бути передникии з різними типами кишень, способів застібання, шлейками, нашивками, клапанами та інші, можуть бути різної довжини, на пів відкритими і т.п. Так само ми можемо виконати розробку дизайну фартухів з нанесеннями, на підставі форм, ліній, пропорцій і кольорів присутніх на логотипах компанії.

Друк на передниках нанесень

Ми виконуємо друк на передниках і нанесення логотипів такими методами як: шовкографія, приварювання термоплівок, пришивними тисненнями на шкірі, вишивками, шевронами, нашивками, розмірниками і бирками, які можуть мати різні розміри і розташування на виробі: на кишенях, клапанах, уздовж кантів вироби та ін., форматів: А3, А4, А5. Для виконання друку логотипів, нам від вас потрібні зображення у векторних форматах, в основному їх можна отримати від вашого дизайнера, який розробляв логотип для компанії. Якщо ж у вас немає векторного логотипу та можливості самостійно відновити його, ми можемо виконати його векторизацію, більш детально щодо даної процедури можна прочитати на сторінці "Векторизация".

Купити передники з нанесенням

У нас можна купити передники з нанесенням оптом від 50 штук і більше. Для того що б зробити їх замовлення, краще все написати нам листа з таким змістом: тип виробів, їх виробник, кольори і розмірну сітку, а для нанесень, тип брендування, розміри і розташування, саміже логотипи потрібно прикріпити до листа у векторних форматах і стислі в архіві. Найближчим часом ви отримаєте лист з розрахунком вартості на вироби, нанесення, а також будуть вказані можливі терміни відвантаження, способи оплати та документообігу. Перед тим як замовити передники, ви можете подивитися на зразки в нашому офісі який знаходиться в Києві, або домовитися про зустріч з нашим менеджером, у необхідному для вас місці і потрібний час, але також в межах Києва.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map