Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Хустки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія виконує пошиття різного текстилю з логотипами та зображеннями, який використовується клієнтами як корпоративний одяг і додаткова реклама. Одним з видів текстилю, пошиттям якого ми займаємося, це хустки. Їх використовують для проведення різних заходів: промо-акцій, політичних акцій, агітацій, виставок, ярмарків, презентацій, концертів та спортивних турнірів. Так само дані вироби носять на: зап'ясті, шиї та голові, доповнюючи загальний зовнішній вигляд співробітника.

Хустки часто є тільки одним з елементів комплекту корпоративного одягу та одягу промо співробітників, вони комплектуються: футболками, кепками, сорочками, теніски, жилетами, вітрівками, брюками та багато ін.

Пошиття хусток

Ми виконуємо пошиття хусток з різних тканин і різних форм крою, а також різною обробкою краю. В основному вони шиються з таких тканин як, крепсатин, габардин, сатин, атлас і маю квадратну або трикутну форми, таких розмірів як: 60х60 см, 90х90 см, крім того є дитячі стандартні розміри 50х50 см.

Обробка краю виконується різними способами в залежності від використовуваного типу тканини: оверлоком, підгин і строчка, термо обробка. Хустки можуть бути різних кольорів, кількість кольрів обмежене тільки кольорами, наявними на ринку тканин.

Друк на хустках

У нас можна замовити друк на хустках такими способами як: термотрансферний друк, друк сублімації, шовкографія, а також можна брендувати їх бірками і вишивками. Логотипи та зображення можуть мати до 6-ти кольорів, а площа покриття обмежена тільки розміром хустки.

Для того що б робити нанесення, друк і вишивку на хустках, потрібно мати зображення в файлах векторних форматів, таких як: *.ai і *.cdr. В інших випадках ми виконуємо їх розробку або векторизацію якщо є зображення в растрових форматах.

Купити хустки

Для того щоб замовити прорахунок і купити хустки потрібно зв'язатися з нашим менеджером, краще електронною поштою і вказати там такі дані як: тип виробів, їх розміри, кількість, кольори і тип тканини, а для нанесень на них потрібно вказати: розміри печаток, кількість кольорів, розташування, тип брендування і прикріпити до листа картинки логотипів у векторному форматі.

У нас можна купити хустки оптом від ста штук або більше, теж саме стосується нанесень логотипів на них. Ми виконуємо відвантаження готового замовлення в зручному для клієнта місці, якщо це було обумовлено перед розрахунком вартості. А також виконуємо відправку готової продукції в інші регіони України службами доставками.


образцы
Порядок работы
Запрос на просчёт
Согласование заказа
Подписание договора
Оплата заказа
Изготовление продукции
Отгрузка

О насКонтакты

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map