Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Лакоста
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Футболки American Style


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми як текстильно-виробнича компанія займаємося пошиттям і Брендуваннм текстильної продукції, а також продажем готового текстилю інших виробників. Продукція, що виготовляється і продається нами призначена для рекламного її застосування, в тому числі для корпоративних цілей, та їх співробітників. Одним з таких типів продукції є поло футболки American Style. Ці вироби застосовуються для проведення рекламних компаній, промо-акцій, презентацій, ярмарків, виставок, а також свят, концертів, виступів, спортивних турнірів і навіть політичних акцій, в загалом будь-яких масштабних заходів. До того ж футболки American Style застосовуються співробітниками організацій і підприємств як корпоративний одяг.

Друк на футболках American Style

Друк на футболках American Style можна робити різними методами і способами: нанесення термоплівок, термтрансферні нанесення, шовкотрафаретний друк фарбами і друк сублімацією. Ще на поло футболках можна робити вишивки та брендувати шевронами, бирками, нашивками, розмірниками і цінниками. Всі типи зображень, написи інформативного характеру і логотипи можна розташувати в різних місцях на виробі, а також вони можуть бути різних розмірів. У розділі "брендування" ви можете знайти всю необхідну інформацію стосовно типів нанесення і цін на них.

Купити футболки American Style

Для того що б купити футболки American Style оптом , вам потрібно зв'язатися зі співробітником нашої компанії по телефону, це необхідно для уточнення деталей замовлення, у випадку якщо ви знаєте всю процедуру замовлення, тоді це не обов'язково, наступним кроком необхідно відправити нам листа на прорахунок вартості і вказати в листі: тип виробів, їх кількість, кольори і розміри, а для друку і нанесень вказати їх тип, розміри і розташування. До листа потрібно прикріпити архів і зображеннями, бажано у векторному форматі. Найближчим часом з вами зв'яжуться.

Наш офіс знаходиться в Києві де можна подивитися зразки всіх типів виробів і нанесень на них, а також отримати розширену консультацію щодо процедури замовлення або на місці отримати пакет документів для їх оформлення і підписи з вашого боку.

Подібні матеріали теніски поло


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map