Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Футболки поло


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" займається пошиттям текстильних виробів, корпоративного одягу, рекламного одягу та спецодягу. Футболки поло це один з типів одягу який виробляє наша компанія, а також займається їх продажем оптовими партіями. Поло застосовуються як частина корпоративного одягу, співробітників організацій і підприємств. Ще вони виконують роль реклами або використовуються для проведення промо акцій, виставок, презентацій, різних свят, концертів, спортивних турнірів, та багато ін.

Готові футболки поло

У нас великий вибір готових типів футболок поло, від брендів виробників промо продукції: Fruit of the Loom, Sols, B&С, Stuff, American Style, Stedman і Comfort. Всі типи готової, рекламної та промо продукції відібрані серед величезної кількості подібних виробів, по оптимальному співвідношенню ціни і якості, а також в достатній їх градації для вирішення всіх типів поставлених завдань.

Пошиття футболок поло

Футболки поло, це текстильний виріб, одяг, який виготовляється з тканин: лакоста, кулірна гладь, інтерлок, вісконт. Даний виріб схожий на футболку, але горловина має комір як у сорочки: тканинний або гумка, має розріз до середини грудей з двома, трьома ґудзиками. На рукавах можуть бути гумки або звичайні підворіть. Також на футболках поло можуть бути кишені на грудях, кишені з клапанами, на плечах шлейки що застібаються ґудзиками.

Друк на футболках поло

На футболки поло можна робити нанесення і вишивки, їх можна брендировать логотипами компанії або інформативними зображеннями. На даних виробах можна робити такі типи нанесень, як: шовкографія (друк фарбами), нанесення термоплівки, термотрансферні нанесення, друк сублімацією, а також брендувати вишивками, бірками і пришивними шевронами. Зображення на одязі можуть мати різні розміри та розташування, як наприклад: на рукавах, кишенях, на лівих грудях, на всю спину та інших місцях. Про кожен тип нанесення можна прочитати в розділі "Брендування" на даному сайті.

Замовити футболки поло

Для замовлення футболок поло і нанесень на них, потрібно зв'язатися з нашим менеджером, по телефону, а також електронною поштою. Написання нам листа є обов'язковою, оскільки він буде підставою для формування замовлення на виробництво. У листі потрібно вказати такі данні, як: кількість виробів, їх розміри, кольори, назва бренду виробника, якщо на футболках поло потрібно робити нанесення, тоді вкажіть тип друку, його розміри розташування, і до тіла листа потрібно прикріпити файл, з логотипом у векторному форматі. Подивитися на зразки подібних виробів з нанесеними на них, можна у нас в офісі який знаходиться в Києві. Всі типи виробів можна замовляти тільки оптовими партіями від 50 шт. і більше.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map