Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Сорочки поло


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми займаємося виготовленням сорочок поло, а також іншого одягу та інші типи текстильної продукції. В основному споживачами нашої продукції є різні організації, підприємства, рекламні агентства, спортивні та навчальні заклади й інші. Сорочки поло виконують роль додаткової реклами, допомагають стежити за охайністю співробітників, а також допомагають клієнтам визначати приналежність співробітника компанії, що особливо актуально, коли багато організацій працюють на одних офісних і робочих площах, на виставках, презентаціях, ярмарках і ін.

Готові сорочки поло

У нас є великий вибір готових сорочок поло, від популярних виробників рекламної промо одягу, таких як: B&С, Stuff, Fruit of the Loom, Sols, Stedman, American Style і Comfort. Всі вони відібрані по оптимальному співвідношенню ціни та якості серед великого вибору подібних виробів на ринку. Вибір який у нас є достатній для вирішення всіх поставлених завдань і будь-яких потреб. Всі типи готових тенісок інших брендів, також як і інші види продукції та послуг, поставляються і продаються оптовими партіями від 50 шт.

Пошиття сорочок поло

Сорочки поло це текстильний виріб, одяг, що має схожість з футболкою і сорочкою. Вони мають основну форму крою як у футболки, а горловина має комір як у сорочки, і розріз до грудей з двома, трьома ґудзиками. Данні вироби можна пошити з різних тканин, таких як: лакоста, кулір, інтерлок, вісконт та інших подібних матеріалів. Також сорочки поло можуть мати різні форми крою, поєднання кольорів і матеріалів, а також бути оформлені кишенями, клапанами, шлейками, нашивками та іншими елементами.

Друк на сорочках поло

Ми надаємо послугу брендування текстилю логотипами та зображеннями інформативного характеру. Ми робимо різні типи друку і нанесень, такі як: Друк фарбами (шовкографія), термотрансферний друк, друк сублімацією, нанесення термоплівок, до способів брендування ще відносяться, вишивка, пришивні бірки і шеврони, розмірники з цінниками. Розміри зображень можуть бути різні, як і їх розташування на виробі. Про кожен тип нанесення більш докладно написано в розділі "Брендування".

Замовити сорочки поло

Сорочки поло як і будь який тип продукції можна купити попередньо зв'язавшись з нашим менеджером по телефону, для уточнення всієї необхідної інформації. Далі потрібно написати листа на прорахунок вартості, в якому вкажіть: розміри, кількість, їх кольору, назва бренду виробника, для нанесення логотипів на сорочках поло, потрібно вказати їх розміри, розташування на виробі, і прикріпити файл самого зображення, бажано у векторному форматі. Для перегляду зразків ви можете приїхати в наш офіс який знаходиться в Києві або домовиться про зустріч з нашим менеджером в будь-якому зручному для вас місці, також в межах Києва.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map