Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Теніски поло B&С


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається як пошиттям текстильної продукції так і продажем готових виробів інших брендів, таких як теніски поло B&С. Ще ми робимо нанесення зображень і написів інформативного характеру, а також логотипів компанії, на всіх типах текстильних виробів. Данні вироби застосовуються як частина корпоративного одягу співробітників, що дозволяє стежити за їх охайністю, а також виконує роль додаткової реклами. Ще теніски поло B&С. використовуються для проведення різних заходів як рекламного так і святкового характеру: виставки презентації, промо акції, ярмарки, концерти, спортивні турніри, та багато ін. Даний тип виробів можна купити тільки оптовими партіями від 50 шт. і більше.

Друк на тенісках поло B&С

Друк на тенісках поло B&С можна робити різними способами, такими як: термотрансфер, сублімація, шовкографія, нанесення термоплівки, ще є такі способи брендування як пришивні шеврони, бірки, розмірники, або вишивка. Логотипи та зображення можуть бути різних розмірів або форматів, а також мати різне розташування на тенісці: вся спина, уздовж кантів вироби, на рукавах, ліва груди, на клапанах, кишенях, шлейках та інших необхідних місцях. Про всі типи нанесень можна прочитати на сторінці "Брендування", їх формати, а також ціни.

Замовити теніски поло B&С

Для того що б замовити теніски поло B&С, вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером, для узгодження деталей замовлення, це можна зробити за телефоном, вказаним на даному сайті на сторінці "Контакти". Після чого потрібно скласти лист запит на прорахунок вартості, в якому потрібно вказати: тип виробу, виробника, кількість розміри і кольори тенісок, а при необхідності нанесення логотипів і зображень, вкажіть тип нанесення, його розміри, розташування і прикріпіть до листа файл із зображенням, бажано у векторному форматі.

Подивитися на зразки тенісок поло B&С, можна в нашому офісі який знаходиться в Києві. Або домовиться про зустріч з менеджером у зручному для вас місці, в межах Києва, і подивитися зразки вибірково. Ціни формуються індивідуально, залежно від кількості замовлених виробів, а також з урахуванням зміни цін на витратні матеріали.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map