Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Лакоста
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Теніски поло Comfort


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія є одним з найбільших виробників текстильної продукції в тому числі різного одягу і різні способи брендування текстилю зображеннями і написами інформативного характеру, а також логотипами компанії. Ще ми займаємося продажем готових виробів, сторонніх виробників рекламного промо-одягу. Одним з таких типів одягу є теніски поло Comfort, які зарекомендували себе як якісні вироби і стали популярні серед наших клієнтів. Всі типи виробів інших виробників, відібрані по оптимальному співвідношенню ціни і якості, що дозволяє вирішувати будь-які поставлені завдання перед рекламними відділами та їх бюджетами.

Ще теніски поло Comfort застосовуються для корпоративних цілей, як частина корпоративної уніформи, що дозволяє стежити за охайністю своїх співробітників, а також виконує роль додаткової реклами, підвищує впізнаваність і запам'ятовування бренду, виділяє ваших співробітників серед маси інших організацій та підприємств, допомагає клієнтам визначити приналежність співробітника вашої компанії, що особливо важливо при проведенні масштабних і великих заходів: виставок, презентацій, ярмарків, промо акцій, або навіть політичних подій.

Друк на тенісках поло Comfort

На всіх типах виробів можна робити друк і нанесення логотипів, в тому числі і на тенісках поло Comfort. Які ж це способи брендування, сюди входять: друк шовкографією, друк сублімацією, нанесення термоплівки, термотрансферні нанесення, вишивка, пришивні шеврони, бирки, нашивки, розмірники і цінники. Про кожен тип нанесення, розрахунок їх ціни, можна прочитати у відповідному розділі "Брендування". Нанесення можуть бути різних розмірів або мати різне розташування: на всю спину, на рукавах, вздовж кантів, на лівих грудях, кишенях і клапанах.

Замовити теніски поло Comfort

Замовити теніски поло Comfort можна прямо з даного сайту, через форму відправки листів або на вказану поштову скриньку, також ви можете зв'язатися з нашим співробітником по телефону, для уточнення деталей замовлення. Лист обов'язковий для складання, він буде підставою для формування замовлення на виробництво. У листі вкажіть тип виробу, виробника, колір, кількість і розміри, а також тип нанесення, їх розміри і розташування, прикріпіть файл із зображенням до листа, бажано у векторному форматі.

Ще ви можете ознайомиться зі зразками виробів з нанесеннями в нашому офісі, ми знаходимося в Києві. Всі типи виробів можна замовляти оптовими партіями від 50 шт., це також стосується і нанесень.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map