Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Теніски поло Fruit of the Loom


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми займаємося виготовленням різних текстильних виробів, у тому числі одягу, а також поставками готових видів одягу, одним з таких типів є теніски поло Fruit of the Loom, ще ми робимо нанесення логотипів по текстилю. В основному дана продукція брендується логотипами компанії зображеннями і написами інформативного характеру. Дана продукція застосовується для рекламних цілей, проведення промо акція, презентацій, виставок, святкових заходів, концертів, спортивних турнірів та багато ін. Також теніски поло виступають в ролі корпоративного одягу, як частина такого комплекту робочої уніформи.

Друк на тенісках поло Fruit of the Loom

Друк на тенісках поло Fruit of the Loom можна робити різними способами, такими як: нанесення термоплівки, термотрансферний друк, друк фарбами (шовкографія), друк сублімацією, ще до способів брендування відносяться вишивка на тенісках, оформлення пришивними шевронами, бирками, розмірники або цінниками. Про кожен тип нанесення можна прочитати в розділі "Брендування", також там можна ознайомитися з цінами і форматами друку. Нанесення можуть мати різні розміри і розташування на тенісці: на рукавах, на всю спину, уздовж кантів виробів, на лівих грудях, шлейках, кишенях, у загальному будь-якому необхідному місці.

Замовити теніски поло Fruit of the Loom

Для замовлення тенісок поло Fruit of the Loom і нанесень або вишивок на них. Вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером, попередньо уточнити всі питання, після чого необхідно скласти лист запит на прорахунок вартості, який буде підставою для формування замовлення на виробництво. У листі потрібно вказати: тип виріб, виробника, їх кількість, розміри і кольору, якщо необхідно додатково робити брендування, тоді потрібно вказати розміри і розташування логотипів, вказати бажаний тип нанесення, і прикріпити до листа файл із зображенням логотипу, бажано у векторному форматі.

Зі зразками подібних виробів і нанесеннями на них, а також будь-якими іншими виробами, можна ознайомитись в нашому офісі, який знаходиться в Києві. Для узгодження деталей або перегляду зразків можна домовитися з нашим менеджерів про зустріч в будь-якому для вас зручному місці, в межах Києва.

Теніски поло Fruit of the Loom можна замовляти тільки оптовими партіями від 50 шт. і більше, що стосується і нанесень на них.

Ціни на замовлення розраховуються індивідуально з урахуванням зміни вартості на витратні матеріали, а також із зростаючою градацією на кількість виробів замовлення, ціни стають нижче.

На даній сторінці, об'єднана і представлена тільки частина інформації про тенісках Fruit of the Loom що поставляються нашою компанією. Теніски даної компанії, виробника дуже високої якості і часто застосовуються в проведенні промоутерських акцій, презентаційних, виставкових заходах, а так само брендіруются логотипами своїх компаній. Іншими словами кажучи, використовуються в цілях реклами. Ще в теніски поло Fruit of the Loom, одягають, робочий персонал і співробітників компаній, для підтримки відповідності та підкреслення корпоративного стилю компанії.

Одним з видів діяльності нашої копанії є оптова поставка тенісок поло Fruit of the Loom, а також продаж тенісок цієї компанії виробника та інших марок. Теніски поло Fruit of the Loom є свого роду трендом у вузько спеціалізованої сфері оптової торгівлі промо-та рекламної продукції. Скажімо так, вони будуть довго популярні завдяки гарному співвідношенню ціна якість. А саме вартість даних виробів дуже низька в порівнянні з їх високою якістю. У нас ви можете придбати теніски поло Fruit of the Loom за дуже низькою ціною і в оптових кількостях від однієї коробки.

Тут представлена мала частина типів тенісок, з тієї причини що вони є найбільш популярними. За відсутності необхідних вам типів, на складі, ви можете замовити теніски на поставку.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map