Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Лакоста
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Теніски поло Stedman


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Ми займаємося виготовленням великої і різноманітної кількості текстильних виробів, у тому числі одягу для корпоративних співробітників і реклами їхніх брендів, а також продажем виробів інших виробників подібної продукції. Одним з таких типів виробів, що продаються нами є теніски поло Stedman, вони високої якості, мають приємні тактильні властивості, і добре підходять для брендування їх різними способами.

Данні вироби застосовуються для корпоративних цілей, їх співробітників, як один з елементів корпоративного одягу, ще вони застосовуються для проведення промо акцій, презентацій, виставок, ярмарків, спортивних змагань, концертів чи політичних заходів.

Друк на тенісках поло Stedman

Можна робити різні типи нанесень і друку на тенісках поло Stedman, такими способами як: шовкотрафаретний друк, нанесення логотипів термоплівкою, друк сублімацією, термотрансферні переноси, до способів брендування одягу ще належать: вишивка, пришивні шеврони, нашивки та бірки, розмірники і цінники. Про кожен із цих способів брендування можна прочитати у відповідному розділі "брендування".

Зображення, написи і логотипи можуть бути різних розмірів і розташовуватися в різних місцях на тенісках поло: кишенях, клапанах, на лівих грудях, на всю спину, рукавах і вздовж кантів. Ціна кожного типу брендування розраховується по різному, в одних випадках відіграє роль формат зображення, в інших кількість витрачених матеріалів.

Замовити теніски поло Stedman

Якщо ви надумали робити замовлення тенісок поло Stedman, тоді вам потрібно зв'язатися з нашим співробітником за телефоном, вказаним в низу цієї сторінки, а також у розділі контакти. Вам розкажуть всі деталі і нюанси які потрібно знати, після чого потрібно буде написати лист, він обов'язковий для складання, оскільки буде підставою для формування замовлення на виробництво. У листі вкажіть тип виробу, виробника, розміри, кількість і колір, для нанесень теж потрібно вказати їх тип, розміри і розташування на тенісці поло. До тіла листа прикріпіть зображення або логотип у векторному форматі, при наявності технічного макета, його теж можна додати до файлу що буде відправляти.

Ціни на вироби розраховуються індивідуально з урахуванням зміни цін на необхідні матеріали на ринку. Для того що б подивитися зразки всіх типів виробів і нанесень на них, ви можете приїхати в наш офіс який знаходиться в Києві. Всіма типами виробів ми торгуємо тільки оптовими партіями, мінімальне замовлення 50 шт.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map