Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Лакоста
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-240гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Теніски поло Sol's


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Діяльність нашої компанії орієнтована на рекламний і корпоративний сегменти ринку, продукція яку ми пропонуємо своїм клієнтам, це різні текстильні вироби в тому числі одяг для реклами, корпоративний одяг та спецодяг. Одним з таких типів продукції, який допомагає вирішувати всі вище перераховані питання, є теніски поло Sol's.

Теніски застосовуються як частина корпоративного одягу співробітників компаній: обслуговуючого персоналу, різного робочого персоналу, офіціантів, кур'єрів, співробітників торгового залу та багато ін. Також вони застосовуються для проведення рекламних заходів, виставок, презентацій, ярмарків, промо акцій, так само проведення різних свят, спортивних турнірів, концертів і виступів, або навіть політичних подій.

Друк на тенісках поло Sol's

На тенісках поло Sol's можна друкувати різними способами а також робити нанесення: шовкографія (друк фарбами), термо перенос (термотрансфер), нанесення термо плівки (текстильні термопленки), друк сублімації (прямо по тканині), або брендировать вишивками, пришивними шевронами і бірками, розмірники і цінниками. Ціна за кожен тип нанесення розраховується по різному, про кожен з них можна прочитати у розділі "Брендування". Так само зображення, написи і логотипи можуть мати різне розташування на виробі, і мати різні розміри: вся спина, рукав, ліва груди, уздовж кантів вироби, на клапанах, кишенях і шлейках, або інших необхідних для вас місцях.

Замовити теніски поло Sol's

Якщо ви хочете замовити теніски поло Sol's, вам потрібно зв'язатися з нашим менеджером, для уточнення деталей замовлення, це можна зробити по телефону який вказаний в низу даної сторінки або в розділі "Контакти". Далі вам необхідно скласти лист запит на прорахунок, який є обов'язковим, так як буде підставою для формування замовлення на виробництво. У листі вкажіть тип виробу, виробника, розміри, кольори і кількість, а для нанесень вкажіть їх розміри, розташування, тип нанесення і прикріпіть файл з логотипами і написами в векторному форматі.

Теніски поло Sol's можна замовляти оптовими партіями від 50 шт., Що стосується і нанесень на них. Ціни розраховуються по градації, чим більше кількість виробів замовлення тим нижче ціна за одиницю виробу. Всі типи виробів з нанесеннями можна побачити в нашому офісі який знаходиться в Києві. Ще ви можете домовиться з нашим менеджером, зустрітися в зручному для вас місці, також в межах Києва, і подивитися зразки вибірково, а також обговорити деталі замовлення.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map