Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Льляні, вафельні, махрові
Склад: 100% бавовна
Щільність: 160-500гр/м2
Виробник: Узраїна
Размір: Залежить від обраного типу
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Рушники


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія орієнтована в першу чергу на виготовлення корпоративного текстилю призначеного для проведення різних рекламних заходів, а також в якості робочого одягу співробітників різних компаній і організації, які прагнуть до вдосконалення корпоративного стилю і зовнішнього вигляду свого персоналу. Одним з видів текстильної продукції який ми виготовляємо це рушники.

Рушники, це вироби які можуть використовуватися як подарункової та сувенірної продукції, а також їх часто використовують в готельному бізнесі.

Виготовлення рушників

Рушники можуть мати різні текстури такі як вафельні і махрові або бути виготовлене з простого текстильного полотна високої щільності. Край таких виробів окантовується щільною тканиною, для того що б вони не розпускалися. Ще рушники можуть бути різних розмірів, кольорів і форм крою, а також бути оформлені додатковими функціональними та візуальними елементами.

Друк на рушниках

Ми виконуємо друк на рушниках сублімаційним способом і робимо вишивку на рушники в місцях відведених для них, зазвичай це широка смужка з нашивкою із синтетичної тканини або просто рівну ділянку тканини без махри. Крім того їх часто брендують бирками з логотипами компаній і назвами готелів.

Купити рушники

Для того що б купити рушники ви можете скористатися контактними даними зазначеними на сторінці "Контакти". Незалежно від вибору способу зв'язку для виконання розрахунку вартості нам потрібно отримати від вас такі дані як: тип виробів, їх кількості, розміри, кольори і тип тканини, а для виконання їх брендування, потрібно вказати тип нанесення, його розміри і розташування.

Крім того потрібно знати що у нас можна купити рушники оптом від 50 шт. і більше. Для того що б подивитися на зразки готових виробів ви можете домовиться про зустріч з нашим менеджером у зручному для вас місці або приїхати в наш офіс який знаходиться в Києві.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map