Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Пошиття футболок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія орієнтована на виробництво текстильної продукції для корпоративних клієнтів, їх співробітників, а також текстилю для реклами. Одним з таких напрямів, є пошиття футболок індивідуального дизайну відповідно фірмовому стилю компанії замовника, для обслуговуючого і робочого персоналу: магазинів, готелів, ресторанів, кафе, маркетів та інших організацій що надають послуги і продаж товарів. Оскільки кожна компанія хоче виділиться серед інших брендів свого ринку, ми пропонуємо розробку і пошиття футболок під замовлення.

Виготовлення та пошиття футболок

При виготовленні даних виробів, можна виконувати різні їх конфігурації, поєднання кольорів і доповнення різними функціональними, візуальними елементами, що дозволяє виконувати пошиття футболок абсолютно унікального дизайну. Також їх можна робити з різних матеріалів: кулірна гладь, стрейч кулір, інтерлок, вісконті та інших необхідних матеріалів, доповнити кишенями, клапанами, шлейками, для додання акценту і стилю виробу.

Пошиття футболок з лого

На даних виробах можна робити нанесення, різними методами: шовкографія, термотрансферний друк, нанесення термоплівки, а також можна виконати оформлення вишивками, пришивними шевронами і бирками. Пошиття футболок з лого, це найкращий спосіб реклами в співвідношенні ціни та ефективності, оскільки має тривалий термін її застосування незалежний від щомісячних витрат і оренд рекламних майданчиків, а також дозволяє дотримуватися корпоративний стиль компанії і охайність співробітників.

Замовлення на пошиття футболок

Для замовлення на пошиття футболок необхідно виконати запит електронною поштою, так як дана процедура є невід'ємною частиною формування замовлення. Також для попереднього уточнення інформації можна зв'язатися з нашим менеджером по телефону. Контактна інформація вказана у відповідному розділі "контакти", на цьому сайті. У змісті листа необхідно вказати: розміри, кількість і кольори виробів, а також можна прикріпити зображення логотипів наносяться на вироби, із зазначенням розмірів і розташування. У заголовку вкажіть "пошиття футболок" або просто "футболки". Також дані вироби можна замовляти оптовими партіями від 50 шт. і більше.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map