Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Пошиття тенісок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" займається пошиттям і розробкою різної текстильної продукції для корпоративних а також рекламних цілей, в тому числі ми виконуємо пошиття тенісок, а також розробку індивідуальних дизайнів відповідно корпоративному стилю замовника. Дані вироби застосовуються для співробітників компаній: обслуговуючого персоналу, готелів, кафе, магазинів, ресторанів, маркетів та інших типів робітників. Також теніски застосовуються для проведення різних заходів, промо акцій, презентацій, БТЛ, виставок і ярмарків, а також святкових подій.

Виготовлення, розробка і пошиття тенісок

Розробка та пошиття тенісок, робляться на підставі корпоративного стилю компанії, з урахуванням кольорів компанії, ліній, форм і пропорцій, на підставі затверджених технічних макетів і зразків матеріалів. Пошиття тенісок виконується з різних тканин: лакоста, кулірна гладь, вісконті, інтерлок та інших тканин. Вироби можна доповнювати функціональними і візуальними елементами, такими як: кишені, клапани, шлейки. Також можна варіювати застосуванням різної фурнітури, кольорів ниток і комбінацій кольорів матеріалів.

Пошиття тенісок з лого

Теніски можна брендувати логотипами компанії, різними способами і методами: шовкотрафарет, термоплівка, термотрансфер, а також вишивка, пришивні шеврони і бирки, з різним їх розташуванням і розмірами на: кишенях, грудях, спині, рукавах і вздовж нижнього канта вироби. Одяг брендований логотипами є одним з найкращих варіантів реклами, в співвідношенні ціни, тривалості їх застосування та ефективного впливу. Для виконання нанесень необхідні логотипи саме у векторних форматах, це пов'язано з технологічними процесами притаманними будь-яким друкованим виданням та іншим типам друкованих робіт.

Замовлення на пошиття тенісок

Теніски можна замовити на пошиття, оптовими партіями від 50 шт., Також дані вироби комплектуються іншими типами текстильної промо продукції: кепками, вітрівками, фартухами, торбами, банданами та ін. Для виконання замовлення необхідно зв'язатися з менеджерами по телефону та електронною поштою. Складати лист необхідно в такому порядку, заголовок "Пошиття тенісок", зміст: кольори виробів, їх кількість, розміри, а також прикріпити логотипи компанії, з розташуванням і розмірами. З питань замовлення, документообігу, оплати та ін., необхідно тримати зв'язок з менеджером ведучим ваше замовлення, для уникнення втрати інформації та виникнення розбіжностей.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map