Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Фліс, футер
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 200-260гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Пошиття толстовок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія Скетч, це текстильно-виробнича компанія, ми займаємося розробкою дизайну і пошиттям різних текстильних виробів, виконуємо брендування логотипами, написами і зображеннями інформативного характеру, а також ми займаємося поставками і торгівлею готової текстильної продукції інших виробників рекламного та промо-одягу.

Ми виконуємо пошиття толстовок для співробітників різних організацій а також для застосування їх в рекламних цілях, проведення різного призначення заходів: промо-акцій, політичних акцій, ярмарків, виставок, презентацій, спортивних турнірів, кейтирингів, концертів тощо.

Технологія пошиття толстовок

У нас можна замовити індивідуальну розробку дизайну і пошиття толстовок, вони можуть бути виконані відповідно корпоративному стилю, кольорам, формам, пропорціям і лініям присутнім на логотипах компанії. Так само можна пошити толстовки з різних типів тканини, їх щільності, доповнити різними візуальними та функціональними елементами: кишенями, клапанами, шлейками, нашивками та ін. Наша основна мета це виготовлення максимально якісної продукції, і максимально в короткі терміни. Для цього при завантаженості наших виробництв ми виконуємо часткове пере розміщення замовлень у наших партнерів, з якими ми вже давно працюємо і довіряємо їм.

Замовити пошиття толстовок

Для того що б замовити пошиття толстовок вам потрібно підготувати таку інформацію: типи виробів, їх кольори, розміри, кількість, якщо потрібно робити друк, нанесення або вишивку, їх розміри і розташування. Дану інформацію ви можете надіслати електронною поштою або зв'язатися з одним з наших співробітників по телефону.

Перш ніж робити замовлення, ви можете подивитися на зразки різних виробів і способів брендування, наш офіс знаходиться в Києві. Замовити пошиття толстовок можна тільки оптовими партіями від 50 шт. Також, цінуй на толстовки розраховуються по оптовому принципом.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map