Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Поліестер, болонья, дюспо, плащеві тканини
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 75-140гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Пошиття вітрівок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія пропонує пошиття вітрівок, які призначені для корпоративних клієнтів, а саме захисту їх працівників від поганих погодних умов, з можливістю їх брендування та застосування в рекламних цілях. Як і будь-який одяг, вітрівки мають, сезонний характер їх застосування, термін експлуатації, сферу застосування і термодинамічні характеристики.

Технологія розробки дизайну і підбору матеріалу, передбачає пошиття вітрівок з якісних тканин, сприяють повітрообміну та водонепроникності. Ми пропонуємо розробку і пошиття вітрівок відповідно корпоративному стилю, форм, кольорів, лініям, і пропорціям, присутнім на логотипах, актуальні варіанти моделей, зручне і комфортне використання.

В основному вітрівки є тільки частиною комплекту одягу співробітника. Комплекти бувають різними в залежності від потреб, і збираються з таких типів одягу як: футболки, теніски, толстовки, кепки, фартухи, передники, торби та інші необхідні типи.

Виготовлення та пошиття вітрівок

Наша компанія виконує масове пошиття вітрівок, як одяг для робітників підприємств, будівельних організацій, так і для інших типів компаній, відповідно нормам і стандартам. Ми пропонуємо вітрівки різної складності пошиття з підкладкою, капюшоном, клапанами, врізаними і зовнішніми кишенями, стяжками, люверсами та іншими необхідними, функціональними деталями. Для пошиття вітрівок використовуються такі тканини, як поліестер, плащові тканини з просоченням, болонья, дюспо, дані тканини ідеально підходять для пошиття вітрівок.

Пошиття вітрівок з нанесеннями

Часто замовляють пошиття вітрівок з розрахунком застосування їх в якості реклами, завдяки доступній ціні, відповідним функціональним характеристикам, їх якістю, і можливості брендування. Ми брендуємо вітрівки логотипами компаній і зображеннями рекламно-інформаційного характеру. Для нанесення логотипів і зображень застосовуються різні методи, такі як: шовкотрафаретний друк, друк сублімації, нанесення термотрансферних зображень, нанесення термоплівок. Крім печаток і нанесень, можна робити вишивку на виробах, а також брендировать бирками і шевронами.

Як замовити пошиття вітрівок

Якщо ви вирішили замовити пошиття вітрівок, але потребуєте додаткової інформації, або хочете розібратися в повній мірі по даному питанню. Тоді краще зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, він відповість на всі ваші запитання, а також допоможе швидко зорієнтуватися, пояснить технологічні процеси, витрати часу, коштів, а також послідовності вирішення вашого завдання.

Також необхідно скласти лист запит на прорахунок вартості виробів, який є обов'язковим, оскільки буде підставою для замовлення на виробництво. Лист потрібно скласти із зазначенням таких даних, як: кількість, розміри, кольори, тип тканин, прикріпити зображення логотипів і технічних макетів з розташуванням і розмірами тих самих логотипів.

Замовляючи у нас пошиття вітрівок, ви гарантовано отримаєте вироби високої якості, за низькою ринковими цінами і в максимально короткі терміни!


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map