Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Пошиття бандан


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Скетч" займається пошиттям та виготовленням різної текстильної продукції для корпоративних і рекламних цілей. Також ми виконуємо пошиття бандан, для проведення різних заходів: промо-акцій, презентацій, ярмарків, виставок, BTL та інших заходів, свят, концертів, виступів та корпоративів. Бандани стали найбільш популярними в різного роду, молодіжних напрямках, музичних, танцювальних, спортивних, і цілих так званих культурах: реп, хіп-хоп, айрнбі, і багатьох інших. Їх носять на голові як головний убір, шиї, і зап'ясті.

Виготовлення бандан

Пошиття бандан виконується з різних тканин, по типу, щільності, складу тканини і тактильних властивостях: бавовняна тканина, габардин, крепсатин, бязь, габардин, атлас і тканини діагональної групи. Також вони можуть бути різних форм, але основні це: трикутна, прямокутна і квадратна. При необхідності можна пошити бандани інших форм. У них можуть бути край з різною їх обробкою: підгин, оверлок і на синтетичних тканинах можна робити термообробку краю.

Пошиття бандан з нанесенням

Пошиття бандан можна виконати з різними типами нанесень на них: шовкографія, термотрансферний друк, нанесення термоплівки, також можна робити брендування вишивкою і пришивними шевронами уздовж канта. Вишивку краще робити невеликих розмірів, оскільки на місці зображення тканина стає дуже щільною і погано згинається, але сама вишивка надає виробу набагато кращий вигляд, до речі бирки теж сильно покращують зовнішній вигляд виробу. Нанесення логотипів виконуються на підставі зображень у векторних форматах: *. ai, *. eps та *. cdr.

Замовлення на пошиття бандан

Для замовлення на пошиття бандан необхідно скласти лист запит на прорахунок вартості виробів, для уточнення деталей замовлення ви можете зв'язатися з нашим менеджером по телефону. Контактні дані знаходяться на даному сайті у відповідному розділі "контакти". Лист повинен мати такий вигляд: в заголовку вкажіть "пошиття бандан", а в змісті, кількість, розміри, кольори і тип тканини, також необхідно прикріпити зображення логотипу необхідного для нанесення на виріб. Купити бандани можна оптовими партіями від 100 шт. З усіх питань щодо замовлення краще тримати зв'язок з одним менеджером, що веде ваше замовлення.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map