Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, саржа, голландская ткань, болонья и др.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 160-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Пошиття фартухів


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям і розробкою різної текстильної продукції для корпоративних і рекламних цілей. Також ми виконуємо пошиття фартухів і подібної рекламної продукції. Фартухи застосовуються, для працівників: мегамаркетів, готелів, торгових центрів, магазинів, кафе, ресторанів та інших підприємств, з метою контролю фірмового стилю, охайності співробітників і персоналу. Також дана продукція призначена для проведення різних подій, кейтирингів, корпоративів, презентацій, BTL, промо-акцій, ярмарків, виставок та інших заходів. Застосування текстильної продукції в якості реклами є найбільш дешевим і ефективним способом в порівнянні з іншими, на даному ринку. Рекламний текстиль має тривалий термін його застосування, знаходиться на рівні очей відвідувачів, має динамічний характер, а також не залежить від щомісячних витрат, як наприклад рекламні майданчики.

Розробка і пошиття фартухів

Пошиття фартухів можна виконувати різних конфігурацій, форм крою, наявністю додаткових елементів та ін. Для пошиття даних виробів в основному застосовують такі тканини як: саржа, грета, дюспо, болонья, габардин, або інших необхідних матеріалів, вони відрізняються щільністю, плетінням нитки, складом, тактильними властивостями та ін., а також вартістю за погонний метр. Фартухи можна доповнювати різної фурнітурою та елементами: клапанами, шлейками, зав'язками, кишенями, стяжками та іншими деталями, візуального, а також функціонального характеру. Фартухам можна надати додатковий акцент і контрасту, варіюючи кольори ниток, тканин, форм крою, фурнітури, окремих елементів і деталей.

Пошиття фартухів з логотипами

Можна замовити пошиття фартухів з логотипами та зображеннями компанії. Нанесення можна виконувати різними способами: друк фарбами, термотрансферний друк, друк сублімації, нанесення термоплівок, а також робити вишивку, брендувати шевронами і бирками. Всі типи нанесень значно покращують зовнішній вигляд виробів, а також додають деяку завершеність. Логотипи на одязі дозволяють визначити приналежність співробітників тієї чи іншої компанії, що особливо актуально коли співробітники різних компаній працюють на одній площі. Також логотипи виконують роль додаткової реклами. Всі попередні печатні роботи та розробки програм для нанесень, виконуються на підставі векторних зображень, а саме зображення розроблені у векторних редакторах.

Як замовити пошиття фартухів?

Для того щоб замовити фартухи вам необхідно скласти лист запит на прорахунок вартості. Лист повинен мати такий вигляд: у змісті необхідно вказати: кількість, розміри, кольори, типи тканини, прикріпити технічні зображення, та логотипи з розташуванням розмірами, а також типом нанесення, у заголовку листа, потрібно вказати назву даної сторінки "пошиття фартухів". З усіх питань щодо виконання замовлення, необхідно звертатися до одного менеджера. Також оскільки ми займаємося оптовими виготовленням і продажем виробів, у нас можна пошити фартухи на замовлення від 50 шт. і більше.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map