Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Двунитка, льон, хл.па., спанбонд, болонья, ін.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 100-280гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 30x40см, 40x50см, ін.
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Пошиття торб


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається пошиттям торб і розробкою індивідуальних дизайнів під замовлення, для корпоративних клієнтів. Це дозволяє вирішити будь-які поставлені завдання, особливо довести вироби до максимально підходящого їх зовнішнього вигляду, корпоративному стилю компанії. Розробити виріб з підходящими кольорами, формами і пропорціями, а також з відповідних матеріалів. Торби шиються з різних тканин за типом, складом і щільності: двунітка, мішковина, спанбонд, сорочкові тканини, діагональних тканин та ін. Так само часто є необхідність робити еко тори з екологічно чистих матеріалів і тканин, зображення наносяться на такі вироби також робляться з фарб нешкідливих для навколишнього середовища.

Торби - це легкі ткані вироби, сумкового типу, для зберігання малогабаритних і легких предметів. Популярні серед молоді, і застосовуються як пляжні сумки, або як елемент стилю. Корпоративним їх способом застосування, є промо акції, презентаціях, ярмарках і виставках, як альтернативний тип реклами. Дані вироби брендуются логотипами компанії, і часто є тільки одним елементів корпоративного одягу промо співробітника. Дані вироби комплектуються іншими типами виробів: футболками, теніски, кепками, вітровками, банданами і жилетами.

Замовлення на пошиття торб

Для початку необхідно виконати запит листом на електронну скриньку вказаний в контактах даного сайту, у форматі структурованих даних, заголовком "Пошиття торб", що відповідає на питання: кількість виробів, їх кольору, габаритні розмітити, типи тканин застосовуються для виготовлення, якщо є необхідність у нанесенні логотипів, тоді їх розміри і розташування на виробі, прикріпити файл з зображенням що буде наноситися, вказати терміни для виготовлення виробів.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map