Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Болонья, оксфорд, дюспо
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 70-100гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Пошиття накидок


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Накидки це вироби призначені для рекламного їх використання та призначення. Більшість компаній роблять замовлення таких виробів для проведення промо-акцій, презентацій, ярмарків і виставок. Пошиття накидок виконується з урахуванням фірмового стилю компанії, корпоративних кольорів і з максимальною відповідністю логотипу та основним лініям, а також співвідношенням пропорцій. Накидки ідеально підходять для рекламних цілей, оскільки мають деяку динамічність, знаходяться на рівні очей клієнтів та відвідувачів, тому дуже ефективні. До того ж мають порівняно низьку вартість у порівнянні з іншими типами реклами. Їх можна робити різних конфігурацій і наявністю елементів: кишені, клапани, шлейки, зав'язки та ін. Також їх можна робити з різних матеріалів, таких як: габардин, саржа, болонья, ін., різних щільностей тканин, поєднанням форм крою, а також кольорів застосовуваних матеріалів і фурнітури.

Друк на накидках

Дані вироби добре підходять для їх брендування різними логотипами і типами нанесень: шовкографія, плівка, термотрансфер, а також вишивками, шевронами та бирками.

Нанесення на накидках можна робити з різною їх кількістю та розташуванням: спина, вся груди, ліва груди, кишені та клапани. Для виконання нанесення логотипу необхідно мати логотип у векторному форматі.

Замовлення накидок

Замовлення накидок можна виконати по електронній пошті або зв'язавшись з нашим менеджером по телефону, контакти вказані на сайті у відповідному розділі. Лист необхідно скласти в такому форматі, заголовок "Пошиття накидок", в тексті листа необхідно вказати, кількість, розміри, тип тканини, кольори, а також можна надіслати технічне зображення накидки, з логотипом компанії, його розмірами і розташуванням, і зазначенням типу нанесення.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map