Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Габардин, болонья, саржа, хл.па.
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285гр/м2
Виробник: Україна
Размір: XS-XXXL
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Пошиття передників


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Компанія "Sketch" займається пошиттям різної текстильної продукції в тому числі пошиття передників, для корпоративних клієнтів і рекламних цілей. Дані вироби призначені для співробітників компаній, а саме, обслуговуючого персоналу магазинів і маркетів, співробітників ресторанів, готелів, кафе та різного робочого персоналу. Також пошиття передників виконується для рекламних цілей та пром персоналу, для проведення промо-акцій, БТЛ, ярмарків, презентацій, виставок і різних святкових подій. Дані вироби часто комплектуються іншим одягом: кепками, футболками, теніски, торбами, банданами, толстовки і ін. Цей спосіб один з найбільш дешевих варіантів реклами представлених на ринку, оскільки вирішує відразу кілька завдання і має можливість тривалого застосування з єдино разовим витратою на таку рекламу.

Технологія і пошиття передників

Пошиття передників можна виконати на підставі корпоративного стилю компанії і основних кольорів, які застосовуються на логотипах та інших виробах підприємства. Також для виконання виготовлення передників, необхідне затвердження зразків тканин і макетів виробів, на підставі яких вони будуть робитися. Передники можна пошити з різних матеріалів, таких як: болонья, саржа, грета, дюспо, габардин або ін. Також вироби можна доповнити різними елементами, наприклад кишенями або фурнітурою, блискавками і ін.

Друк на передниках

У процесі виготовлення передників, на них можна виконати нанесення логотипів: фарбами, плівкою, трансферної печаткою, а також зробити вишивку, пришити шеврони з логотипом або як варіант бирки. Брендування логотипами робиться в різних місцях на виробі і різних розмірів, за умови що технологічно це можливо зробити, оскільки бувають деякі виключення для різних типів нанесень, а також типів виробів. На етапі розмітки розкрою, можливе виконання будь-яких типів нанесень.

Замовлення на пошиття передників

У нас можна замовити пошиття передників, оптовими партіями, від 50 шт., що дозволяє економити на трудовитратах, а відповідно і кінцевої вартості за одиницю виробу. При замовлення великих обсягів партій, вартість буде відповідно нижче. Також ми виконуємо замовлення для всіх регіонів України, з попередньою передоплатою 100%. Для зв'язку з нашими менеджерами вам необхідно перейти на сторінку "контакти", на цьому сайті, де є телефони менеджерів і електронні поштові скриньки. У заголовку листа необхідно вказати "пошиття передників". При виконанні замовлення передників, необхідно тримати зв'язок з одним менеджером, для уникнення втрати необхідної інформації, а також подальших розбіжностей.

зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map