Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма
Тканина: Коттон, грета, габардин, двунитка, саржа
Склад: 100% бавовна
Щільність: 180гр/м2
Виробник: Україна
Размір: Залежить від типу виробу
Кольори: Промо колори, додаткові відтінки
Мінімальне замовлення: 100 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Прихватки


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається виготовленням різноманітних текстильних виробів, призначених для рекламних цілей, корпоративних клієнтів, різних організацій та їх співробітників. Ми виконуємо пошиття великої кількості типів виробів, одним з яких є прихватки з логотипами компаній.

Прихватки використовуються корпоративними клієнтами в першу чергу як сувенірно-подарункова продукція. Їх застосування в якості допоміжної реклами підвищує впізнаваність і запам'ятовування бренду, клієнтами.

Пошиття прихваток

Прихватки це один з видів текстилю який ми шиємо на замовлення, вони можуть мати різні форми крою, різні тканини та ущільнювачі, а також можуть бути виконані відповідно корпоративному стилю, формам, лініях, пропорціям і кольорам які використовуються в логотипах компанії.

Прихватки можуть мати такі форми як: рукавиця, квадратні, прямокутні, у формі метелика, а також будь-яких інших форм як наприклад обрис логотипів компаній. Перед пошиттям виробів ми виконуємо їх технічне макетування включаючи розташування і розміри логотипів.

Друк на прихватках

У нас можна замовити друк на прихватках логотипів компанії, зображень і написів інформаційного типу. Брендування логотипами виконується різними методами, такими як: нанесення термоплівки, термотрансферний друк, шовкотрафаретний друк, вишивка, шевронами, нашивками і бирками.

Для виконання брендування кожним з методів вам необхідно надати нам логотипи в векторних форматах файлів, якщо ж у вас є тільки растрові зображення, ми можемо виконати їх векторизацію, що займе якийсь час на їх розробку.

Більш деталюную інформацію стосовно макетування можна ознайомиться у відповідному розділі "Макетування". Також щодо векторизації і брендування можна ознайомитись в розділах "Векторизация" і "Брендування".

Купити прихватки

Для того щоб купити прихватки можна скористатися контактними даними зазначені в контактах. Для виконання прорахунку нам потрібно отримати від вас таку інформацію як: тип виробів що замовляються, їх кольору, розміри, кількість, а також розміри і розташування логотипів і прикріпити файл того ж зображення. Найближчим часом після відправлення листа вам прийде відповідь з прорахунком вартості.

Так само перед замовленням виробів ви можете подивитися на зразки нашої продукції в нашому офісі, який знаходиться в Києві, а також домовиться про зустріч з нашим менеджером у зручний час і зручному місці для вас, також в межах Києва. Ще у нас можна купити прихватки оптом від 100 шт. і більше.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map