Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Печать на банданах


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Друк на банданах може проводитися методом шовкографії або сублімації. Іноді під печаткою на банданах на увазі будь-яке нанесення логотипу або написи, яке можна реалізувати комп'ютерної вишивкою або ж термопереносом плівок на основі вінілового полімеру.

Друк на банданах це процес, якому як і будь-якому іншому процесу властиво мати певні технологічні етапи, такі як підготовчі роботи, які можуть виникнути тільки після затвердження макетної складової і визначенням можливого виду нанесення на бандани. Для того, щоб ми могли виставити ціни на друк на банданах, нам необхідні макети збережені в векторах в таких розширеннях: *. Cdr, *. Eps, *. Pdf або *. Ai (збережений для сумісності з CorelDraw), із зазначенням методу друку на бандані, розміру друку і тканини з якої виготовлені бандани. Якщо у вас немає бандан, ми можемо запропонувати виготовлення бандан, але для цього необхідно визначиться з формою бандани: трикутна або квадратна, розмірами, найбільш поширені 60 * 60см і 100 * 100см, методом обробки краю: подгиб, оверлок або термообробка, якщо матеріал синтетичний . Так само ми можемо прийняти до розгляду растрові зображення, але тоді потрібно точно описати необхідне виріб.

Найбільш поширеним методом друку на банданах є шовкографія. Це метод трафаретного друку по поверхні тканини з використанням спеціальних текстильних фарб. Основними видами фарби є фарби на водній основі і пластезольевие. Ці фарби відрізняються властивими і якісними характеристиками, про які ви зможете дізнатися у наших менеджерів. Вони розкажуть про переваги та недоліки застосування тієї чи іншої фарби при друці на банданах.

У шовкографії є кілька ключових відмінностей від інших видно печатки, а саме висока швидкість нанесення логотипів і написів при відносній дешевизні нанесення, при тиражах від 50шт виробів і вище.

Альтернативою шовкографії є сублімація, але через технологічного процесу друку на банданах цим способом, є ряд обмежень, які є частково і перевагою перед шовкографією через неможливість досягти таких же результатів, методом шовкографії. Обмеження ці в основному накладаються на допустимо використовуються матеріали у виробництві бандан, а саме це мають бути матеріали з процентним співвідношенням синтетичної складової волокна до натуральниму, в співвідношенні 50% синтетики і вище. Ця умова важливо, тому що процес полімеризації барвника здійснюється тільки на синтетичних поверхнях. Так само ще одне обмеження, це обов'язкове використання білої, або дуже світлою тканини, що допустимо при малих площах нанесення, за умови, що бандана буде білого кольору. Звичайно можна повністю пофарбувати полотно, але висока вартість цього нанесення не завжди буде адекватно сприйнята, хоча при необхідності реалізації поставленої мети саме цим методом ми можемо його реалізувати.

Інші методи нанесення зображення не є, з технологічної точки зору печаткою на бандані, вони відносяться до методів брендування, але технологічно є абсолютно іншим виробничим типом процесу. Це комп'ютерна або як ще називають машинна вишивка логотипів і термоперенос вінілових плівок за допомогою спеціальних термопересов.

У будь-якому випадку ми реалізуємо друк на банданах, і ми можемо запропонувати конкурентно орієнтовані ціни, висока якість кінцевих виробів, в нашому випадку бандан і звичайно ж короткі терміни здачі тиражної партії продукції.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map