Закрити меню

(044) 000 00 00
  • (096) 000 00 00
  • (093) 000 00 00
0
форма

Тканина: Габардин, атлас, крепсатин, бязь, хб
Склад: В залежності від тканини
Щільність: 65-285 гр/м2
Виробник: Україна
Размір: 60x60см 90x90см
Кольори: Промо цвета, дополнительные оттенки
Мінімальне замовлення: 50 шт
Ціна: Необхідно прораховувати

Нанесення на банадани


Перекласти на RU Скачати: прайс Прайс

Наша компанія займається в першу чергу виготовленням текстильних виробів і надалі їх брендірованням логотипами, написами і зображеннями інформативного характеру. Одним з досить популярних виробів пошиттям яким ми займаємося є бандани. Також ми робимо нанесення на банданах корпоративних логотипів та брендуємо їх різними способами.

Такі вироби часто використовуються для проведення різних заходів, рекламного типу: промо-акцій, політичних акцій, презентацій, виставок, або їх використовують як частина корпоративного одягу співробітників і корпоративного стилю компанії.

Пошиття бандан з нанесенням

У нас можна замовити пошиття бандан з нанесеннями з різних тканинах матеріалів: габардину, крепсатіну, атласної тканини, бавовняної тканини та інших. Також бандани можуть бути різних форм крою і мати різні розміри, але найпоширеніші форми, це квадратна і трикутна бандана, а стандартні розміри ( в см): 60 на 60, 90 на 90, дитячі 50 на 50. Ще може бути виконана різна обробка краю: термо обробка, підгин або оверлоком.

Нанесення на банданах шовкографією

Ми виконуємо нанесення на банданах шовкографією, термоплівкою, сублімацією, термотрансферні, а також виконуємо брендування вишивками, бирками, нашивками і тисненнями на шкірі. Зображення можуть бути по різному розташовані на виробі і мати різних розмірів: А3-го, А4-о, А5-го форматів. Більш детально про кожен спосіб брендування і формування на них вартості, читайте в розділі "Брендування".

Замовити нанесення на банданах

Для того що б купити бандани і замовити нанесення на банданах найкраще написати нам листа на електронну скриньку, вказану у контактах на даному сайті. У тілі листа потрібно вказати параметри замовляються виробів і нанесень на них, у такому форматі: тип виробів, виробник, кількість, розміри і кольори, а для нанесень, тип нанесення, розміри і розташування, логотип потрібно помістити в архів у векторному форматі і прикріпити до листа.

У нас можна замовити нанесення на банданах оптом від 50 шт. і більше. Ще у нас є зразки бандан і нанесень на них в нашому офісі, який знаходиться в Києві.


зразки
Порядок роботи
Запит на розрахунок
Узгодження замовлення
Підписання договору
Оплата замовлення
Виготовлення продукції
Відвантаження

Про нас Контакти

Рейтинг@Mail.ru

© 2010 Sketch | Website Design by Sketch | map